Sevgililer gününe evcil hayvan hediyesi

Malum hepimiz biliyoruz 14 Şubat geliyor.Bir uyarım olacak.Lütfen sevgilinize şirin görünmek adına evcil bir hayvan almayınız ! Kedi,köpek ws bir hayvan aldığınız takdir de olsası bir ayrılığınız da veya sahiplenen kişinin bakamaması gibi durumlarda hayvan kendini sokakta buluyor.Hediye olarak alırsanız zaten petshoptan çıkma bir hayvan olur.O garibim de ne sokakta savaşmayı ne de yemek bulmayı bilmeden bu acımasız sokaklara savunmasız şekilde bırakılmış oluyor.Olmaz öyle şey demeyin.Defalarca bu tarz hediye olarak giden hayvanın sokaklara düştüğünü gördüm.

İlla özel bir hediye mi arıyorsunuz ? Sevgilinizle sizin bulunduğunuz fotoğrafları çıkartın.Küçük bir deftere her sayfaya 1 fotoğraf altına da o anla ilgili anınızı,düşüncenizi veya güzel bir kaç söz yazıp verin.

Soru'da soru sormayı unuttuk.Bi soru soralım.Hem ana temeyı hatırlatması açısından hem de soru yok diye kaldırmamaları açısından.

Hiç birine evcil hayvan hediye ettiniz mi ?

=== LÜTFEN DUYARLI OLALIM ==

• Evet
    23% (3)0% (0)17% (3)Oy Ver
  • Hayır
    77% (10)100% (5)83% (15)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• soruyu detaylarını okumadan bir an hediye etmek istiyorsun faan gibi anladım. Tam laf sayacaktım ki detayı okudum. Hayvanlar sevgililer günü yılbaşı karne hediyesi vs değildir. Sonra 2 3 ay sonra hayvan büyüdüğü zaman bakamayıp bir şekilde sokaklara barınaklara çok kötü durumlara düşüyorlar. İnsanlar bir şekilde hayatını idame ettirebiliyor ama hayvanlar bize muhtaç. heleki evde büyüyüp sonra dışarı atılmışsa hiç uyum sağlayamıyor dışarıya o canlar. Yapmayın kesinlikle böyle bişey.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Evcil hayvan hediye edilmemeli. Bana edildi mi evet edildi ama ben ona adam akıllı baktım ve zamanı geldiğinde öldü zaten en fazla 2 yıl yaşayan bir hayvandı ve ben onu daha fazla yaşattım. Ama bakmayı bilmeyen ilgilenmeyen insanlar var ve bence bakılsa bile bir hayvan hediye edilmemeli.

0|1
    0|0
  • Hayır kendime güvenip bile evcil hayvan satın almadım bugüne kadar ama sokakta kedi köpek alıp evimin bahçesinde çok besledim Aklınıza gelen her türlü hayvanı besledim coğuda elimde hastalıktan ölmüşlerdir asla sokağa atmadım onları...Hastalık dediğim yaşlı olduklarında...

0|1
    0|0
  • evcil hayvanları seven ve bakabilen birine hediye edilebilir bence benim muhabbet kuşum var hediye olarak ona bir eş getirilirse çok mutlu olurdum zaten alan kişi düşünür seviyomu bakabilirmi diye

0|1
    0|0
  • bana tavşan hediye edilse hediye eden kişi baskasıyla evlense bile atmam atılır mı be :P

0|1
    0|0
  • aslinda cok sirin bir fikir yavru muhabbet kusu en iyisi bana gore

0|1
    1|0
  • çok doğru. etmedim etmem

0|0
    0|0
  • Hayır etmedim..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4