Onu düşünmeden uyuduğum gün yoktur herhalde. şimdi size birşey soracağım cevaplarsanız wevinirim.

Arkadaşlar sevgilimle 1 aydır ayrıyız ayrıldık hatalı olan bendim . 3 4 gün önce sevgilimin kankası beni aradı ama o çocuklada hiç konuşmazdık normalde. Numaramda yoktu onda. Aradı işte dedi bana barıstıyım sizi çok üzülüyo oda sende. Ben dedmki istemiyo ama dedim. İstemese hergün anlatmaz seni dedi. Yarın bulusturcam sizi demişti ama ses seda yok.neden sizce ? Beni aradıgındanda haberi yokmus arkadasının güya. Amacı neydi nye arattı intikam fqlanmıydı derdi? Hani ne hissettigimi öğrenmek için mi arattı ? Birde rn son ben ayagına kadar gittim beni istemedgni söylemişti hatam yüzünden. Aradan zaman geçince arkadası beni aradı

Ben anlamadm hcbsey ? :(

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Kötülemek istemem ama sırf eğlencesine bu tarz iğrençlik yapan zibidiler var belki bu da onlardan biridir. Ya da bir şey olmuştur vazgeçilmiştir bilemiyorum bekleyip görmen lazım. Ve ayrıca ayrılığa alışmalısın 1 ay olmuş ise ve o seni aramıyorsa bir şey bekleme ondan. Öyle yakın arkadaşlar var ki 1 kaşık su da boğmak lazım. Adam 5 yılını vermiş ilişkisine ayrıldıkları için üzgün. Şeytan gibi etraflarında dönüp boş ver kanka bir kız için değmez şöyle böyle adamın kafasının içine girmeye başlıyor. Adam bir şey söylemek ise yakın arkadaşı sözde onun iyiliği için söylüyor moral veriyor. Ağzını burnunu kırarım ne boş veri 5 yılımı verdim diyen erkek sayısı çok az. Aynısı bayanlar içinde olmuyor değil oluyor. İnsanlar üzgünken çok yanlış karar veriyorlar. Hele de bir süre bekleyip sevgilisi arayıp sormadığı için aptalca kararlar veriyorlar. Aşkta gurur olmaz inancındaydım çoğu kez ilk adımı atmışımdır abi ilk adımı sürekli sen atınca da olmuyor ki böyle yapınca kızlar da hiç adım atmıyor. Mantıksız geliyor gurur yapmak ama yapmadığında karşı taraf kendini bulunmaz hint kumaşı zannediyor. Bekleyip neler olacağını gör ama dediğim gibi arayacak olan adam 1 ay olmasını beklemezdi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sana acı cektirmeye calşıyor. Üzülmeni istiyor.

0|0
    0|0
    • Ben kabullendikteb sonra mı ? Tamam dedm affetmiyosan. Yazmadm etmedim. Nye aratıp böle bse yapsın:(

Yükleniyor...