Boyum 183 kafamın şekli çok ince özellikleri yanları ne yapabilirim?

Boyumun uzunluğu 183 cm. Erkete güzelliği belirleyen kriterlerden biri de yüzün dikeylemesine üst yarısının alt yarısından daha geniş, enli olmasıdır. Benim kafam çok ince olduğu ve yüzün üst yarısında da kafanın yer aldığını göre bu kritere tam uymuyorum. Kafamın yanlarının genişletilmesi gerekli. Saçımı ona uygun kestirerek sorunu geçici olarak kamufle edebiliyorum. Ama bu geçici acaba ameliyat dışında çeşitli yöntemlerle kafamı yanlardan genişletip enini artırabilir miyim? Lütfen yardımcı olun!

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• saçlarını bonus yap

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Şakak kemiği genişliğinden bahsediyorsun birde kulak altında olan yüz kemiği. Onları genişliği neyse odur. Bu doğuştan kimisinin ki geniş kimisinin ki dar olur. Bildiğim kadarıyla buna bir oynama yapamazsın.

0|0
    0|0
    • Evet şakak kemiği sayılır. Zaten oradaki o kemikler kalınlaştığı taktirde insanın kulakları da hiç kepçe görünmüyor. Zaten o kemikler çok ince olunca saçları biraz bile kısa kestirilse ister istemez kulaklar kepçe görünüyor. Yani ince olması her açıdan çok kötü

• Herkese göre farklılık gösterir. Şakak kemiği ile bir oynama yapılamaz diye biliyorum. Kişinin kafasının şekli uzun ya da oval ne bileyim yuvarlak olması doğuştan gelen bir şey. Genetikle de alakalıdır bu durum yani kafan inceyse şekil verip genişletemezsin ya da genişse inceltemezsin.

Yükleniyor...