Günaydın..sabah sabah harika i sorum var,toplanın...

Şimdi idyelm ki evlisinz..eşiniz eve geldğnde sürekli bilgisayarda bişeyler yapıor.bi gün farkediyosnz ki kızlarla chat yapıor.hemde yabancı uyruklu.çeviri yaparak konuşuyor.ama bunu gizleme gereği bile duymuyor..daha önce de sanak seks adı altında bu tarz eylemleri olmuş ve uyarılmış.karısının üzüldğnü bile bile gözünün içine sokuyor durumu..bu erkeğe ne ceza verilsn?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Ben bir bayanla tanıştım, aynen bu durumdaydı, bana baya dert yandı söylendi, kocasıyla tartışmalarını, nasıl sinirlendiğini anlattı derken en son kocasına demiş ki, bundan sonra bende yapıcam.. Bundan sonra bende yapıcam diyince kocası yalvarmış söz bir daha yapmayacağım diye :) Ama şöyle bir durum var bu herkese sökmez.. Erkek milleti bencildir, her erkek empati kuramaz., bu yüzden de bende yapıcam denmez her erkeğe ne yazık ki.. Delinin biridir özü döner iş çok farklı yerlere gider.. O kişi gözüne soka soka yapıyorsa onu Allah'a havale et, ondan bir cacık olmaz..

2|0
    0|0
    • ben bu durmu siniremyrm..:((

• rica ederim.. teşekkürler seçim için..

• ben teşekkür ederm tekrar yorumlrnz için

Erkekler Ne Diyor 9

• ayrıl gitsin... veya böyle bir şey yapamam diyorsan bir kaç hafta cezalandır, yatağa alma o zaman değerini bilir belki...

2|0
    0|0
    • bu gece almadm zaten.biraz da böyle deneyym baklm:(

• ilk kez yapıyor olsa belki ikinizin arasında bir şey vardır diycem ama bunu tekrar tekrar yapıyorsa pekte güven olmaz..

• Hanım efendi bence aranızda mesafe olmadığı için böyle her ne olursa olsun, gerek anne gerek baba arada mesafe olmalı düşünüyorum ki kocanizla haydi Haydi olmalı.. Fark etmişsinizdir belki ilk evlendiginiz zamanla simdi ki zaman ayni değil, prensiplerinizi ve ağırlıginizi koyun bence. Şu an belki tam olarak bu konuşma da telafuz edememis olabilirim ama az çok anlamissinizdir.

1|0
    0|0
    • evlendğmzde ağırlğmı hiç koymuyodm.internette böyle işler yaptığını anlamıyodm..şuan bende anlatmaya çalıştğnz şeyin çabası içindeym.teşekkür ederm değerli yormnz için.

• Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana

• yani harika soru dedin Allah benim belamı versin ki sonuna kadar okudum :(

4|0
    0|0
    • e öyle demesem kimin umrunda:(hani yorum?

• yahu birisinin umurunda olması için niye insanları yanıltmak yerine adam akıllı soru sormuyorsun

• bu sitede kim kimin umrunda sölesene!şu soruyu bu şekilde yargılıyorsnz ya pes yani.çok teşekkür yardmlarnz içinde.zahmet oldu

• Asarız.Asarız.Asarız.

1|0
    0|0
  • Baslik yanlis

Gunaydin ,Kocami,sevgilimi vs vs sabah nette gezinip peceteye attirirken yakaladim ne yapayim vs olmaliydi

0|0
    1|0
    • o zaman daha çok ilgi görürdü demi.çok haklsın!

• ilgisi umrumda degil.yasadiginiz seyleri soylemekten korkmayin daha onemlisi kimseden akil beklemeyin boyle konularda

• bu konuda kimsenin yapabileceği bişey yok.amaç sıkıntıyı paylaşmak.

• Sen onu kadınlara doyuramamışsın cinselliğini daha fazla kullan:)))

1|0
    0|0
    • kullanıyorum ama tek arzusu dandik kadınlar fotoları..ben hadi işimiz var diye gel diyorum ama orası daha tatlı geliyor.ne yapacağmı bilemyrm:(

• bahattine piçaklatsak olmazmı?

1|0
    0|0
  • göster ama verme

1|0
    0|0
  • Bayan olarakta düsunelimmi

1|0
    0|0
    • erkek olarak da bayan olarak da düşünün

• yahu bayan ne yapsn diyorm?

• Yabanci bir ulkede yasasaydin eger bosanmak kolay olurdu fakat turkiyede sorun yaratan erkekler var guzel bir dilde anlatilir anlamassa bosanilir .

Kızlar Ne Diyor 1

• bence öncelikle bayanın kendisine bakması gerek eger eşi başkalarıyla konuşuyorsa muhtemelen bayanda bir eksiklik vardır eşinin isteklerine cevap veremiodur ya da başka taraftan da bakarsak eşi doyumsuzdur

1|0
    0|0
    • bu detaylara bakıldı ve cinsel yönden eşin açlığı söz konusu değil.ona aşık bir kadn var emrine amade ama umrunda değil:(

• ozamn erkek birada olsa bayanın kendisini kıskanmasını istemiiş ya da erkek arayış pesinde

• kıskanmasını istese işi çok büyütüğünü anlar.ne kadar üzldğmü tahmn edemezsn.onun için herşeyi yapıorm ama karşılığı bu:((

Yükleniyor...