Her gün aynı saatte kalkıp,uyuyamıyorum..Nasıl uyuyabilirim?

Arkadaşlar malumunuz tatil vardı.Her gün sabah 6-7 gibi yatıp akşamüstü kalkardım.Şimdi uyku düzenimi değiştirdim.Birkaç gün oldu,12'de yatıyorum sabah 4:30 civarı kalkıyorum.4-4:30 saatlik uykuyla bütün gün idare etmeye çalışıyorum.Bıktım yine aynısı oldu.Nasıl uyuyabilirim.Bu saatte sonra bugün zor ama yarın ve devamı için uygulucam.Kalktım yer değiştirdim,uyuyamadım.Kıyafet değiştirdim,uyuyamadım.Dakikalarca hareketsiz yattım,uyuyamadım.Süt veya süt ürünleri uyku getirirmiş diye duydum,kalktım gittim süt içtim,uyuyamadım.Yok resmen uykum yok.Sonra bütünü gün esniyorum.Yardım edin lütfen.

Peace ^^ sisters and brothers.

0|0
2|1

En İyi Erkek Görüşü

• walla kardeşim bir çok yöntem war aslında ama geçen nette okudum bir doktorun uykuyla ılgılı sorunları olanlar ıcın önerılerını şimdı mesela 22 saat uykussuzsan we hala uyku uyuyamıorsan saga sola donduosan sana tawsıyem sag tarafına dogru yat cunkı ınsan sag tarafına yattıgı zaman sag burun delıgı kapanır sol burun delıgı acık kalır soldan hawa alındıgı zaman direk olarak beynin sağ bölumune gider buda beynın uykuya olan fonksyonlarını calıstırırmıs eger sag tarafa dogru yatar sol burun delıgınden hawa alırsan yawas yawas nefes alırmıssın kalp atısların yawaslar tansiyonun duser mıde böbrek vs butun organların yawas calısmaya we uyumaya baslarsın eger tam tersı yaparsan sol tarafa dogru yatarsan sag burun deliğin acık kalır oksıjen sol beyıne gıder we hızlı nefes almaya baslarsın kalbın hızlı carpar tanısyonun cıkar hatta ölekı sola yattıgında kolerı bıle yakarsın organların uyku zaman normal calısır benım sana tawsıyem sag tarafa dogru yat on dk ıcınde kesınlıkle uyursun:) tabı bunlar sadece uykuya dalana kadar ki olan ewreler ama uyuduktan sonra zaten aynı pozısyonda uyuyamassın :)

0|0
    0|0
    • Hep sola doğru yatıyorum aslında mantıklı olabilir ama sağa da denedim hatta dakikalarca hareketsiz o şekilde de kaldım uyuyabileyim diye.Ama olmuyor ya olmuyor :S

• aynı sekılde bende su senden ıkı saat gerıde olmama ragmen hala uykum yok 16 saatten berı uyumuom ama bu sekılde yatarsan gercekten uyuosun he bıde en önemlı tawsıye ne zaman olursa olsun yogurt ye 15 dk da knock out olursun kardesım:)

Kızlar Ne Diyor 2

• 1 gün boyunca uyuma iyice yor kendini akşam kaçta uyuyorsan uyu olur biter.

0|0
    0|0
  • Bi yolunu bulursan bana da söyle arkadaşım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...