Arkadaşlar hiç kullanıldız mı farkına varınca naptınız ?

Arkadaşlar benim çok eski bir arkım var çocukluk arkım var yıllardan beri hep benden geçindi yıllarca içki olsun biyere oturmaya gidelim hesapları ben ödedim yıllarca bana zor dönemlerimde bana teselli verme amacıyla faydalandı benden ben bıkere bile paranın lafını yapmadım şimdiye kadar ona karşı . Herneyse son 1 senedir falan benim durumum terse gitmeye başladı eskisi kadar para girmemeye başladı cebime onun durumları iyiye gitmeye başladı bana sürekli paranın lafını yapmaya başladı ben ona kaç kere içki ısmarladım şimdiye kadar ondan para olmaya başladığı zaman ben alıyım sana haftaya verirsin falan demeye başladı yeri geldi 1 dal sigaranın lafını bile yaptı bana. Kendimi böyle bir insana iyilik yaptığım için zamanında kendimi enayi gibi hiseetmeye başladım şuanda sizce napiyim bundan sonra nasıl bir insanmış sizce bu ? Çebi 3 kuruş para gördü g*tu başı oynamaya başladı böyle bir insan olsa naparsınız siz hayatınızda sizce beni kullanmışmı kafaya çok taktım yardım edermisniz ?

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• boşver o, o iyiliğe layık olmasa da sen o iyiliğe layıksın.

iyilik yap denize at balık bilmezse halik bilir.

ama daha da kullandırtma kendini.

0|0
    0|0
    • Yok zaten eski parali donemlerime geri doneyim evle aami duzelteyim yanima bile yaklasamayacak benim aldigi para ayda 1500 havasi trilyon gormemislik boyle bisey iste gun olur devran donermis ama cebinde 1 milyon olmadigi donemleri biliyorum sadece yaptiklari kendimi enayo gibi hisettim ben

• tamamen kesemezsen bile mesafeli ol. soğuk davran. hatasının farkına varsın.

• Hatasinin farkina varacagini sanmiyorum cunku aylardir boyle ?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• insan o durumda üzülür tabi.ben olsaydım kötü olmazdım.yeri gelir aynı şeyi sende ona yaparsın.boşuna kötü olmaya gerek yok

0|0
    0|0
    • Yani sesini cikarma gun olur devan doner diosun ?

• Muabbeti kesmiyimi yani ? Oda yaptiginyanlisin farkindamidir yoksa boyle insanlara bunlar yanlis gelmezmi ?

• bence muhabbeti kesmen anlamsız.sana etik olarak aynı şekilde davranması gerekir.davranmıyorsa arkadaşlığını kesme ama sana ettiği muamele kadar muamele et.

• kullanılmak değil de ben ses çıkartmam öyle durumlarda. ne zaman biryere gitsek hep benden fazla para çıkar maddiyat hesabı olan bir insan olmadığım için önemsemem yoksa herşeyin farkındayım

0|0
    0|0
Yükleniyor...