Bu kızın tehditi blöf mü yoksa gerçekmi kızlar yardım ?

Şimdi bir kız var ve ben bu kıza ara sıra mesaj falan atıyorum buda beni bir kaç kez polisi alır kapına falan gelirim dedi.

Bende aldırış etmedim ve devam ettim 2 saat önce dediki yarın olmasını sabırsızlıkla bekle dedi. Bende ne yapcan dedim. Görürsün o zaman dedi.

Sizce ciddi olabilirmi hem polisleri alıp gelse polisler bana karşı bir işlem başlatabilirlermi. Ve bu arada kızın yaşı 17

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Napsaydı

0|0
    0|0
    • Sence ciddimi yoksa beni korkutmak içinmi yapıyor

• Böyle civeleklik görmedim, ciddi veya değil istemiyorsa kızla münasebetini kes ayıp ya

• Ah şu egom varya şu egom buna izin verse. Kız beni reddettikçe egom tavan yapıyor. Yani elde edeyim sonra tekmeyi basayım diyorum egom tatmin olsun :)

Kızlar Ne Diyor 3

• sanırım işlem yapabilirler ayrıca kız istemiyorsa sende sürekli mesaj atma başka birini bulursun elbette

0|0
    0|0
    • Bende biliyorum başkasını bulacağımı ama bu kız beni reddetti ya işte o anda egom devreye girdi ben bu kızı elde edip egomu tatmin edecem sadece. :)

• hasta mısın kardeş?Rahat bıraksana kızı

0|0
    0|0
  • sen kızı neden rahatsız ediyorsun onu anlamadım savcılıga suc duyurusunda bulunursa evet polis gelir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• erkek adama yakışıyor mu yüzsüzlük

0|0
    0|0
  • taciz işlemi başlatılabilir taciz dediysem aklınıza sadece elle yapılan taciz gelmesin ama hiçbir savcı böyle dandik kağıtları imzalamaz merak etme okumaz bile fire kırıştırıp atar çöp kutusuna öyle olsa bile yarım saat karakolda konuşursun o kdar

0|0
    0|0
    • Ama her hangi bir sicil falan işlermi yani en ufak bile olsa

• hayır göz boyama yaparlar sadece biraz korkutmak için yok öyle yapardık böyle yapardıkta bu seferlik affetik birdaha affetmeyiz gibisinden

Yükleniyor...