Hangi spor dalıyla uğraşıyorsunuz ?

Özellikle erkekler genelde halı saha maçları falan yaparlar ama bunun dışında sürekli aktif olarak spor yapıyor musunuz ? Yapıyorsanız daha çok ne hoşunuza gidiyor ?

0|0
9|13

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• Fitnes .

0|1
    0|0
  • Evet yapıyorum

0|1
    0|0
  • ortama göre o an ne istersek yürüyüş koşu tenis voleybol arkadaş çevresi de buna bağlı

0|1
    0|0
  • Lisanslı voleybolcuydum önceden tabi. ^^

0|1
    0|0
  • Spor dali degilde. Kosuyorum yani

0|1
    0|0
  • Yüzmeydi ama şu an yapmıyorum

0|1
    0|0
  • Futbol oynarım ama kötü :-)

0|1
    0|0
  • Basketbolcu ve jimnastikçiyim.

0|1
    0|0
  • Yüzme, yazın düzenli olarak uğraşıyorum^^

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• 13 senedir prof olarak yaptigim sporlar var basket voleybol handbol ve yuzme ana dallarim ama futbolda kaleciligim iyidir

0|1
    0|0
  • yaz kış haftada 3000mt yüzerim

0|1
    0|0
  • Şu an futbol, fitness. Eskiden yaptıklarımı söylüyorum buz hokeyi çok fantastikdi fenada değildim bu arada :) küçükken yine futbol vardı birşeyler daha yapmış olmalıyım ama hatırlamıyorum tamam hatırlaım tekvando :D

0|1
    0|0
  • Yuzme, tuplu dalis ( SSI Diver ) , kosu

Fitness a ara verdim devam edecegim . Cardio ile baslayip vucudumu daha da gelistirecegim firsatim olursa .

0|1
    0|0
  • Okul zamanı genelde bulaşığına 101 / batak / pişti / tavla sporlarıyla yakından alakadarız.

0|1
    0|0
  • londırada wingghung we copeira sporlarını yapıyorum:)

0|1
    0|0
    • ben de Wt'ciyim.

• ıkı senden berı alıorum bende wing chung egıtıımını we copeıra brazıl we çinli hocalardan süper anlatmakla bıtmez burada reklam yapmayalım sımdı kardesım:)

• reklam bence yapalım :) daha fazla insan öğrenmeli bu sanatları :)

• 6 senedir lisanslı futbolcuyum kalecilik yapıyorum futbol vazgeçilmezim

0|1
    0|0
  • Futbolculuk yapıyorum:)))

0|1
    0|0
  • Futbolu bırakıp Voleybola başlamak hayatımın en iyi kararıydı

0|1
    0|0
  • Dağcılık bir spor ise evet.

0|1
    0|0
  • Spor dallarıyla uğraşıyorum, Halen aktif olarak ninjutsu yapıyorum ve basketbol oynuyorum

0|1
    0|0
    • Ercan Şarbat hocanın öğrencisisin yani , güzel :) ben de Wing Tsun çalışıyorum. Kalan zamanlarda Crossfit yapıyorum.

• Hocamız ercan hoca değil ben japonyada öğrenim gördüm burada da kadıköyde toprak hoca ile çalışıyoruz.

• güzel. kolay gelsin

• yüzme fitness kardio.

0|1
    0|0
Yükleniyor...