En mantıklısı işten ayrılmak mı?

Tecrübe kazanmak için yanında çalıştığım meslektaşımdan hoşlanıyorum. ondan çok şey öğrendim belki de hissettiklerim hayranlıktan ibaret bilemiyorum. çok iyi anlaşıyoruz. bilgisini ve tecrübesini benden sakınmıyor. benimle aynı durumda olanlara göre çok daha iyi para kazanıyorum(2 katı ve daha fazlası). bir dediğimi ikiletmiyor. konforumu ve huzurumu düşünüyor. ne yazık ki evleniyor bu yaz. müstakbel eşini görmedim hiç. ama her gün tutulan salonu, alınan eşyaları dinliyorum ondan. canım fena yanıyor. bunların başıma geleceğini biliyordum. sindiririm sanıyordum ama sindiremeyeceğimi fark ettim bugün. ona artık özel sektörde çalışmak istemediğimi söyledim. beni hiçbir yere bırakmayacağını söyledi. ama kısa sürede iş bulmam mümkün değil. kredi borcum da var. ne yapacağımı şaşırdım. en mantıklı olan nedir sizce?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• ulan bir ara iş arkadaşım sandım tam bende seni seviyom yazcaktım ki ben değilmişim :/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• kendine başka birini bulursun, ve şöyle söyleyeyim hoşlanmak bir yere kadar, ben geçmişte hoşlandığım kızın sevgilisini görene kadar böyle gitmez diyordum, ilk ikisini yanyana gördüğümde fena canım yandı ama atlatması kolay oldu.atlatırsın yani

0|0
    0|0
  • hata senin iyi güzel olanı istemişsin :)99 güce bakmışsın al sana resmen el hareketi çekmişparasız erkeğe bakarsın bidaha

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kredi borcun varsa niye ayrılıyorsun canım madem işinde iyiymiş. değer mi aşkın için senin olmadığını görünce vazgeçersin zaten

0|0
    0|0
Yükleniyor...