Beşiktaş-Kasımpaşa maçı sizce ne olur yarın?

Arada ki kritik puan farkı kapanması açısından Beşiktaş'ım bu maçı almalı, ve ben kesinlikle yarınki maçın galibiyetle sonuçlanacağını düşünüyorum ya siz? (Lütfen hakaret ve küfür içeren cevaplar yazmayın)

0|0
4|29

En İyi Erkek Görüşü

• kasımpaşa 3 haftadır kötü beşiktaş antep maçındaki gibi oynarsa kazanır.

1|0
    0|0
    • Bizimkilerin de ne yapacağı belli olmuyor ki :/

• paşa çok kötü bu aralar bjk bu şansı iyi değerlendirecektir,iddaacılara sesleniyorum banko 2

Erkekler Ne Diyor 28

• Beşiktaş kazanır bence.

1|0
    0|0
  • Beşiktaş bu maçı bırakmayacaktır, Zorla da olsa alacaktır.

cut.

1|0
    0|0
  • Beşiktaş bu maçı yense bile fazla Şampiyonluk havasına girmemeli sonuçta 2 hafta sonra Arenada Galatasaray´ın karşısına çıkacaklar ve muhtemelende ağır bir yenilgi alacaklar bu maça gelince bana göre beraberlik ağır basıyor ama Beşiktaşta kazanabilir

1|1
    1|2
    • Ağır bir yenilgi alacak diyor ya sanki rakip Tavşanlı Linyitspor

• Yaa sen bir siktie git yaa* ergeni.! Iyi gun taraftarı Beyoğlu yosmaları sizi.!

• soran sen kime diyorsun bizim burada ağzı bozuk kızlara yosma diyorlar

• Beşiktaş'ım inşallah farklı yenecek artık daha istekli oynuyoruz..

1|0
    0|0
  • kasimpasa ile bir hesabimiz var

1|0
    0|0
    • Kasımpaşa bir yana Ihsan Kalkavan ve Donk itleriyle bir hesabımız var.

• hatirladikca sovuyorum hem hakeme hem BESIKTAS karsiti olan gruplara onurumuz ile kazanmak tek amacimiz

• Belli olmaz maç her şeye açık..

0|0
    0|0
  • Maçın tekrar edilme kararı bile bize yapılan bir haksızlıktı. Yarın inşallah kazanacağız ve bizde bu yarışta varız diyeceğiz. Önümüzdeki 3 maç çok önemli ya yarışın içinde oluruz ya da yarıştan koparız.

1|0
    0|0
  • sezarın hakkı sezara yine gollü bir maç bekliyorum. kasımpaşa iyi oynamıştı haketmişti kazanmalı bence

0|0
    0|0
  • ben bjknin kazanacağını düşünüyorum ama karşısındaki rakip kasımpaşa sonuçta beraberede bitebilir 2 ihtimalli maç

0|0
    0|0
  • Kasımpaşa kazansın isterim ama önemli oyuncuları oynamayacak. Beşiktaş'ın onlara nazaran kadro kalitesi ile alır...

0|0
    0|0
  • İnşallah kazanacaz kazanılması gereken bir maç çünkü . kasımpaşa diyince donk geliyo aklıma tövbe yarabbim neyse .

0|0
    0|0
  • Beşiktaş alır maçı. Kasımpaşa düşüşte.

0|0
    1|0
  • Fenerbahçe'nin puan kaybetmiş olması bizim oyuncuları havaya sokar, bu maçı alırız..

Zaten ilk maçta 1-0'ken kırmızı kart+penaltı verilmedi o verilse maçı farklı kazanırdık hakkımız yendi, bu maçta hakkımızı alıcaz.

0|1
    0|0
    • Arenada Galatasarayın galip gelmesi için rakibin kim olduğunun pek bir önemi yok

• Ağır yenilgiden kastım 7-0 falan değil Galatasaray iyi bir futbolla iyi bir galibiyeti kastettim

• Kasımpaşa berbat.Yenemezsek yazık.

0|0
    0|0
    • Belli olmuyor ki bizimkilere. Keyiflerine göre oynuyorlar okadar TFF binasına yürüdük twitterdan facebookdan bu işin unutilmasina m

• Yarını bekleyeyim derken uykusuz kalacam :/ heyecanlıyım Ihsan Kalkavan'ı boru etmek için oynamaları gerekiyor. Gerçi bakalım maça çıkacaklar mı? :)

• Çıkar tabi yüzsüzler.Bence tekrar bile değildi hükmen olmalıydı aslında ama neyse.Sen de sakin ol :D

• Beşiktaş alacak ins...ama adaletli maç yönetilsin sonra hakeden kazansın...

0|0
    0|0
  • umarım hak yerini bulur maçı tekrar Kasımpaşa kazanır.

0|0
    0|0
  • gs liler şampiyonluk icin umutlandıysa bjk lilerinde umutlanması gerek bir FENERLİ olarak biraz gozdagı verelim

0|0
    0|0
  • Beşiktaşta sezon başındaki o istek o arzu yok

0|0
    0|0
  • inşallah kazanacağız

0|0
    0|0
  • Yeneriz bende öyle düşünüyorum :)

0|0
    0|0
  • futbol suprızlere açık bır spordu yanı bellı olmaz

0|0
    0|0
  • 0-0 berabere

0|0
    0|0
  • Beşiktaş yenerse eğer yarın şampiyonluk yarışının içinde olur çarşı karışır :D

0|0
    0|0
  • koyar geçerizz

0|0
    0|0
  • besıktasın kazanmasını ısterım şahsen

0|0
    0|0
  • 1-1 bıtecek bence

0|0
    0|0
  • donk topu eline aldımı hat trick yapar asjhaslkd

0|0
    0|0
  • Beşiktaşın sahasında ise berabere

hatta 1-1

cayırt

0|0
    0|0
    • Bilmiyorsan söyleyeyim biz bu yıl zaten Kasımpaşa sahasında oynuyoruz

• başka sahada oynadığınızı biliyordum da kasımınkinde olduğunu bilmiyordum ama berabere diyorum yine

1-1

Kızlar Ne Diyor 4

• Tabiki maçı alacağız

0|0
    0|0
  • Kasımpaşa açıklanamaz bir şekilde bir anda yerle bir oldu Beşiktaş haliyle yenerdi yendi de

0|0
    0|0
  • Beşiktaşım yenecek inşallah

0|0
    0|0
  • Kasımpaşa alır inşallah

Not: Galatasaraylıyım

0|0
    0|0
Yükleniyor...