Kızlar hiç erkek dövdünüz mü ?

Kızlar hiç erkek dövdünüz mü ? ya da önünüzde erkek döven kız gördünüz mü :?

0|0
27|25

En İyi Kız Görüşü

• dovmek sayılır mı bılmem ama bel altına diz atmışlıgım vardır 2 kısıde.. birisi kucuklukte daha ılkokulda cocuk bana sarıldı dıye vurmuşum diğeride lise donemlerınde falan canımı sıkmıştı aldatmışmıydı ne bişeye delirmiştim dizi geçirmiştim 2-3 defa.. herhalde kısırdır şuan.. kulakları çınlasın :D

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Bugüne kadar olmadı ama bir bayan vurduğunda karşılık vermekle vermemek arasında kalacağım için eminim beni bir güzel döver :)). Tanık olmuştum ve herkes erkekle dalga geçiyordu bense bir bayana nasıl vurulabileceğini düşünüyordum. En iyi yapacağım şey ikinciye vurmasını engellemek olur herhalde artık elini mi tutarım saçını mı çekerim bilmiyorum :D

0|0
    0|0
  • 2 kızdan dayak yedim küçükken, sayılmaz ama bir daha gelsinler <3

cut.

0|0
    0|0
  • Kızın bana vurma sebebi haklıydı.Bir tokadı haketmiştim.İleri gitseydi büyük kavga çıkarırdım.Yeterli oldu,hatamı anladım,iyi ki vurmuş :) Kızdan dayak yiyen erkek gördüm ayrıca.

Peace ^^ sister.

0|0
    0|0
  • Lise 1deydi galiba bir kızdan dayak yemiştim sonra okula yaymış bunla kavga ettik dövdüm diye ama el bile kaldırmamıştım. Boş yere okulun maskarası olmuştum bütün gün, ertesi gün unutuldu neyseki. Millet nasıl dalga geçeriz diye yer arıyor resmen. :D

0|0
    0|0
  • mesela ben ilkokul 5 i saymazsak hiç kız dövmedim dövmem yani kıza el kalkmaz ama ne kadar sinirlendiysem bir tek ilkokul 5te kalktı :D

0|0
    0|0
  • Hiç biz kızdan dayak yemedi yemem de sanırım :) çok ilginç soru 5 *

0|0
    1|0
  • yerim ki ben onu :)

1|0
    0|0
  • beni döven olmadı :)

0|0
    0|0
  • ilkokulda bir kizla kavga etmistik ne dovustu be tekmeler havada ucuyordu smdi olsa el bile kaldirmam niye kavga ettik onu bilem hatrlamiom :D

0|0
    0|0
  • kız benim ana bacı sayarken kızın burnunu kanatmıştım asla pişman değilim insan olmayan kızları döveceksin...Analar kutsaldır

0|0
    0|0
  • Ablamla sürekli tartışıyoruz ben de sürekli dayak yiyorum hatta bir keresinde bacak arama vurmuştu o günden sonra da ablama karışmıyorum :P

0|0
    0|0
  • Benden 5* değişik soru hiç aklıma gelmezdi takipteyim...

0|0
    0|0
  • Ben gördüm :D Çok komikti :D

0|0
    0|0
  • vallah ortaokulda bizim sınıfta bir kız vardı yanımızda iki oğlana bir dayak attıı abbooo. elinden alamadık virini merdivenlerden yuvarladı diğerini de kapının dibinde tekmeledi...

0|0
    0|0
  • bi tane çingene adamın birine bir koymuştu topuklu ayakkabıyla adamın kafa yarılmıştı aahahhha :D tabi ben bir kız bana vursa geri vuramam ama abartırsa tepiği ağzına yer :D

0|0
    0|0
  • Kız arkadaşıma kafa atmıştı bende kıza tekme atmıştım

0|0
    0|0
  • Bizim sınıfta bir kız arkadaşa kafa atmıştı . :)

0|0
    0|0
  • Men bir cicek olaydım sen bir kuş. Sen bana konaydın bende sana koyaydım :(((

0|0
    0|0
  • sen dövdün mü? anlat bakalım

0|0
    0|0
  • Benden 5 yaş büyük bir kızdan dayak yedim

0|0
    0|0
  • benim kiz ark. ablasi (ablada ne abla pehlivan gbi :D) 8e giderken cocugun kolunu kirmistir

0|0
    0|0
  • ölsemde bir kızdan dayak yemem ölsemde bir kıza vurmam

0|0
    0|0
  • Kadim 1vursa erkek 10 vurur

0|0
    0|0
  • Sen dövdün mü ki

0|0
    0|0
  • Bunasil bir soru ben hic bir erkegin bir kiza el kaldircagini zannetmiyorum

0|0
    1|2

Kızlar Ne Diyor 26

• İlkokulda aşık olduğum çelimsiz bir oğlan vardı. Onu birkaç kez dövmüştüm. Bu yaşa geldim hala ne zaman birine aşık olsam kafa göz girişmek gelir içimden, ama artık sıkıyor bir iki çimdikle yakayı kurtarıyorlar. İnsan gibi sevmeyi beceremiyorum ben ...

0|0
    0|0
  • Ben dövdüm 4 tane hemde ama ilk okul da

0|0
    0|0
  • İlkokulda sınıfları basıp erkekleri duvara dayayıp boğazlarını sıkardım neden yapardım bende bilmem sonra münasip yerlerine tekme atıp çıkardım sınıftan..Lise dönemimdede lise kapılarıına dadanan erkekleri bir kaç kez tokatlamıştım :)

0|1
    0|0
    • gerçekten mi banada öyle tekme atabilirsin çok hoşuma gidiyor :)

• ben dövdüm komikti ama:D

0|1
    0|0
  • Dövdüm. İlkokul ve ortaokul yıllarım erkekleri dövmekle geçti.

0|1
    0|1
  • Eskiden abimi dovverdim tabi sonra oda beni hahah:))

0|0
    0|0
  • hayır ama dövmek istediğim çok oldu

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • dövdüm. Sınıf elimden zor almıştı

0|0
    0|0
  • bi erkek doven kiz gormedim kendimde dovmedim. nolursa olsun bir erkege el kaldirmam herkes agirligini bilicek..

0|0
    0|0
  • Beni doven bir cocuk vardi kucukken mahallede neyse o mahalleden tasiniyoduk bana gule gule diye el sallıyodu arabaya bindim camdan tokati bir Salladm pic intikam alindi :D

0|0
    0|0
  • 2-3 kere dövmüştüm :D

0|0
    0|0
  • Elim ağırdır

0|1
    0|0
  • Dövmedim:d

0|0
    0|0
  • görmeyen varsa çıkışta pota altında beklesin

0|0
    0|0
  • Altıncı sınıfa kadar okulda dövmediğim erkek yoktu.:)

0|0
    0|1
  • Ciddi ciddi gicik oldugum seyi yapiyo diye cocuga tekme tokat dalmistim :D

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • dövmedim

0|0
    0|0
  • gormedımde dovmedımde benım gucum yetmez .

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • küçükken çok dövüyodum bende korkuyolardı

0|1
    0|0
  • evet dövdüm

0|1
    0|0
  • Orta okulda dövmüştüm tekme tokat hahahashdfgl:D:D:D:D

0|0
    0|0
  • 9 sınıfta cocugun birini bigüzel patakladım sonra tekmmelye tekmeliyye müdür yardımcısının yanına goturmustum bide ondan azar yediydi it :)

0|0
    0|0
  • 9. sınıfta sınıf arkadaşımın kafasında şemsiye kırmıştım :)

0|1
    0|0
    • Kocana acıyorum şimdiden. O kafada neler kırarsın kimbilir? :D

• ne alaka , o arkadaşıma çok sinirlenmiştim o yüzden yapmıştım yoksa kolay kolay dövmem kimseyi

Yükleniyor...