Bulk mu? Definasyon mu?

Malum kış aylarındayız. Boyum 1.73 kilom 72. bel çevresi, göğüste fazlalıklar var. Endomorph tip vucüdum var. Ben asıl olarak zayıflamak istiyorum ama kış gününde zor olacağı söyleniyor. Bulk mu definasyon mu yapayım?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bulk hacimlenme demek definasyon şekil vermek demek. Endomorflar kolay kilo alırlar bilinene göre haftada 4 gün spor yapmalılar kilo konusunu halletmek için. Bana kalırsa ki bende öyle yapıyorum ve bende endomorfum , öncelikle bulk dönemine girip kas yoğunluğunu ve hacminin arttırıp daha sonra definasyon yapmak. Size tavsiyem şu olabilir. diyetle birlikte hacim çalışması. Bir yandan kardiyo + diyet diğer yandan ağırlık çalışmaları ;eğer yağlı olduğunuzu düşünüyorsanız. Ki sporda istenilen vücut yoktur , kişinin kendisini aynada beğendiği vücut vardır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 4

• bende endomorph vücut tipine sahibim ve seni çok iyi anlıyabiliyorum ama kış aylarında zayıflamak çok zor. eğer bulk yapıyorsan marta kadar devam etmelisin. marttan hazirana kadar 3 aylık sağlam diyet ve cardio ilede yağlarını atarsn.

şahsen bende öyle yapıcam. 20 gün daha bulka devam ondan sonra yağ yakmaya başlıyıcam.

0|0
    0|0
  • Olur mu yahu, en iyi yağ yakma dönemi kış aylarıdır.. kim demiş ise yemiş seni.. bak doğaya bir ayı bile eriyor bu aylarda dsda

0|0
    0|0
    • Ciddi misin? kış aylarında vucüt organları korumak için yağ yakımını zorlaştırır diyorlar

• hayır.. yaz aylarında yağ kaybı , kış aylarına göre daha zordur..

• mevsimlere göre yağ yakmanın değiştiğini yeni duydum ama bence insana iyi gelen şey en iyi sistemdir ben kışında yağ yakarım yazında bunun yazı kışı yok bence

0|0
    0|0
  • la dayı ne diyon allahını seversen

0|0
    0|0
Yükleniyor...