Baylar sizce? ...bayanlar da yorum yazabilir mi?

Yıllarını verdiğiniz bir ilişkiniz var herşeyi olağan bir şekilde yaşamışsınız...evliliği,geleceği düşündüğünüz ve hayatınıza en çok etki bırakan bir kız sizden yaptığınız hatalar sonucu ayrılıyor ama açık kapı bırakıyor...bu arada ayrı şehirlerdesiniz belli bir süre sonra size ulaşıyor sizde hala seviyorsunuz ve unutamamışsınız ama gururunzdan dönmüyorsnz ve hayatımda biri var diyip yalan söyleyip daha çok acı çektiriyorsnz... kızda size hakkını helal etmiyor ... ama hala bazı yerlerde göreceği şekilde acıtasyon yapıyorsnz söyleyin amacınz nedir? böyle yaptığınız birine dönermisiniz veya ne yaparsınz?

NOT: inatçı ve çok gururlusunuz ama başka kimseyle bırak evlenmeyi başka biriini bile düşünmüyorsnz...

0|0
0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Bunlar masal, aşık olup gururumdan dönmüyorum diyen ya da dönemeyen hiç aşık olmamıştır bence. Gerçekten aşkı tatmış, acısını yaşamış herkes bunu bilir. Gururumdan ölürüm de dönmem diyenler aşkı çocuk oyuncağı sanan ergenlerden başkası değil şu forumda...

0|0
    0|0
    • gururumdan dönmüyorum demiyor ... acı çekmiş ama bende çektim ve bana hayatımda başkası var diye yalan söyleyerek daha çok acı çektiriyor sence böyle yapan biri gelir mi... helalliğe önem verirdi ve ve helal etmedim hakkımı..

• açtım

• Senin ilk aşkın mıydı bu çocuk?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...