İlk adımı atan bir kız için ne düşünürsün ?

İlk adımı atan

bir kız için ne düşünürsün ?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Basit kız olarak görmem sizin düşündüğünüzün aksine özgüvenine hayran kalırım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bu soruyu sorarken benzer sorular kısmı çıkıyor okumayı denedin mi?

Çok soruldu ben bu sefer cevap vermiciiiim

0|0
    0|0
  • Normal ya bence zateb bu ilk adin yuzune belki kactane guzek olacak iliskiler baslamadan bitmistir taktir ettim seni

0|0
    0|0
  • olablr insanlk hali svmştr ilk admı atmştr

bunun altnda bşy aramaya grek yok yani eger arıyorsak zaten o bizim karakterszlgmz

0|0
    0|0
  • hiç sevmem öyle tipleri genelde hepsi basit tipler çünkü , tabi istisnalar çıkıyo onuda konuşmasından anlayabiliyosun kişiye göre değişiyo yani

0|0
    0|0
  • kötü birşey düşünmem,bu soruda anca türkiyede sorulur:) ilk adımı atan kız kötü de erkek neden iyi :) ilk adımı atan erkekte pezo falan ozaman :D mantığına göre,bırakın bu afgan toplum kafasını artık

0|0
    0|0
  • olabilir hoşlanma varsa belli etmek lazım tabi :)

0|0
    0|0
  • sevıyor asık derım cesaretıne hayran kalır ve onu tanımak ısterım ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben ilk adımı atan kızın hep çok cesur olduğunu ve takdir edilmesi gerektiğini, saygı duyulması gerektiğini düşünmüşümdür. Ne yazık ki erkekler böyle düşünmüyor! Daha önce denedim tecrübelerime dayanarak söylüyorum, rezil kepaze oldum. Saygı duyan da olmadı. Zaten sevdiğimin bana karşı bir ilgisi de yokmuş yanıldığımla kaldım eğer adam seviyorsa zaten gelir kendi konuşur sen sadece biraz ilgi göster ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...