Saçım koptu nolur bakın :(

Benim saçlarım önceden aşırı gür ve uzundu herkes bakıp imrenirdi övünmek için asla söylemiyorum beni gören herkes saçların çok güzel derdi zamanla saçlarım döküldü eski gürlüğü kalmadı :( Ama hala fena değil beğenen var yine ama bugün arkadaşın montuna takılmış saçım çat diye bir çekildi bir baktım kızın montunda bir tutam saç :( 30 tel vardır orda :( o kadar üzüldüm ki ağlıcaktım zor tuttum. Yerine yenileri çıkar mı? Ne kadar sürede çıkar? ve saçımın orası sızlıyor şuan:(

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Hemen doktora git , normal değilsin . Ya saçkıran başlangıcı falandır ya da vücudun da vitamin falan bişeyler eksiktir , b i an önce doktora git . Sanırım buna cildiye bakar , kan tahlili falan alırlar ama bian önce git .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• sana nazar değmiş şekerim..

0|0
    0|0
    • annemde öyle diyo :(

• çok belli zaten... ama bize nazar konusunda eğitim vermediler ne yapabilirsin bilemiyorum

• hadi kendi kendine dökülmesini anlarım da bir anda çat diye saçımın yarısı gitti kökünden :(

Kızlar Ne Diyor 1

• işte bunlar hep nazar

0|0
    0|0
    • napmam lazım:(

• yenisi çıkar ama çabuk koptuysa saç tellerin incelmiş olabilir bence bir cildiyeye git beslenmene dikkat et

Yükleniyor...