Bir gün bir bankta oturuyorsunuz ve?

Birgün bir bankta canınız sıkkın , herşeyden bezmiş hayatınızdaki insanlardan bıkmıs düşünceli vaziyette oturuyorsunuz... yanınıza elinde bavuluyla bir genç erkek geliyor o da sizin gibi artık o sehirde bunalmıs ve karadeniz in güzel bir yerinde yasamaya karar vermiş herşeyi hazır.. size bakıyor ve sizin de düşünceli üzgün olduğunuzu bu sehirden bıkmıs oldugunu anlayabiliyor. ve size hiç beklemediğiniz bir teklifte bulunuyor.

-Ben bir kaç saat sonra bu sehri terkediyorum gideceğim yerde evim işim hazır yanlız gidiyorum sende benimle gelir misin? sen evde yemek temizlik yaparsın bende çalışır evi geçindiririm senden hiç bir talebim yok sadece akşam geldiğimde yemek masasının hazır olmasını istiyorum'' dese

siz ne cevap verirsiniz? Kızlar size soruyorum ve düşünerek bir cevap verin lütfen.

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• güzel bir teklif ama güvenemezsin ki hiç tanımadıgın birsi sonucta .. evet demek büyük cesaret ister bence iyice düşün derim.

0|0
    0|0
    • haklısın bende cesaret edemem

Erkekler Ne Diyor 1

• Buna benzer muhabbeti geçenlerde metroda bir erkek etti ve kadın da karşılık olarak çantayı kafasına geçirdi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...