Offf çok takıntı yaptım bakabilir misiniz beyler?

bugün üniversite seçmeli dersi ne girdim. sınıftan bir arkadaşla seçmiştik fakat o gelmedi. oda arkadaşım dersi almıyordu fakat onunla girdik o kızın ismini söyledi. benim sınıf arkadaşımmış gibi davrandı. konu anlatmak için hoca gruplara ayrılmamızı istedi. ama 4 kişi olsun dedi. kimseyi tanımıyordum neyse hoca bir de yanımıza iki tane erkek verdi. bende nasıl yapacağımızı sormak istemiştim. çıkışta yanlarına gittim. sonra ben pek ciddi bir insan değilimdir. çok gülerim. aslında yanımdaki arkadaşımın değil de başka arkadaşımla olacağını falan anlatmaya çalışacaktım ki bir gülmek aldı beni. konuşamadım gülmekten onlar anlamayınca daha da çok güldüm. :( ama hiç bir art niyetim yoktu. sizce ne düşündüler yollu gibi anlaşıldım de mi :((( şimdi de deliricem düşündükçe yaa ne mal bir insanım ben gülmenin de bir zamanı varr. lütfen açıksözlü olun bu durumda siz ne düşünürdünüz. bir de üst sınıf onlar yaa Allah kahretsin aynı bölümdeyiz :(

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• gülerdim!:D

0|0
    0|0
    • gülmediler ve takmadılar da çünkü anlamadılar. çünkü konuşamadım. ama çok utanıyorum şimdi :(

• O saatte girmişim hala erken çıkmasaymısın diyrsn biz hep böyle karşılaşmamızımı bekleyeceğiz:P

• ekledim arkadaş :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Hahahhaa tokat atardim kendine gel diye

0|0
    0|0
  • ya bir s*ktirgit allasen derdim ve uzaklaşırdım.

0|0
    0|0
    • o kadar mı :(

• zaten anlayacaklrı bir şey yoktu ki. sadece mutluydum bir an samimi olduğum insanlarla konuşurmuş gibi konuştum o kadar. vurmazlar da düşündükleri de önemli rezil olmak istemiyorum.

• Yok ya hiç birşey olmaz. takma

• 1 baştan 1 sondan okudum sıyırdığını anladım.

0|0
    0|0
    • bence de sıyırmışım.

• Harbi sıyırmışın ya tepki vermen lazımdı ayılman lazımdı ayılmadın geçmiş olsun.

• neye tepki vermem lazımdı anlamadım

• ne düşünürseler düşünsünler de sen kendini bidakine daha ii tanıt. nasıl olcak oda senin sorunun. zor olca kesin . ama bidaha kine gülmeden konuşmayı dene.

0|0
    0|0
    • bi daha gülmem o kadar da değil. offf ya napayım oldu bir kere ben de istemezdim öyle.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...