Kendime hiç güvenmiyorum..

Selam bazen kendimi o kadar kötü hissediyorum ki kendime hiç güvenmiyorum hatta nefret ediyorum hiç mutlu değilim dışarı bile çıkasım yok bunu nasıl aşabilirim:(

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Etrafında sana kendini böyle hissettiren tipler vardır. Kurtul onlardan. Gör o zaman öz güven nasıl tavan yapıyor...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Klasik kendine güven korkusu, diğer insanların üstüne geliyor gibi hissedersin falan kafanı dağıtacak şeyler aramaya başla bunlar PC oyunu olabilir dizi izlemek olabilir müzik aleti çalmak olabilir. Önce kafanı dağıt yani çok düşünmemeye çalış çok düşünürsen bu sorunun dahada artar çünkü senin yaşadığın sorunu ben 18 yıldır yaşıyorum kendine kendi kafandan insanlar bul az insan bul ama değerli olsunlar onlarla takıl güvenin artacaktır ^^

0|0
    0|0
  • Kendine gaz ver :D

1|0
    0|0
  • 1 yıl önceki benim kız versiyonumsun heralde.Bende zayıfayınca bide yabancı yerde tek başıma durunca herşey değişti.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• çık dışarı al yanına en iyi arkilerini git alışverişe bak nasıl ii geliyor :D makyajda yap tabi çıkarken. en ii tedavi yani...

0|0
    0|0
    • bu nasıl bir çzöüm yolu:) buradan şunumu anlaylaım alışverişe çıkan baynalar özgüveni eksik o yüzden çıkıyrlar:P:P

• yokk yaa :D tabiki değil ama alışveriş beni rahatlatıyor. mesela bazen amvlerde buz pateni oluyr düşmeler kahkahalar. özgüvenim yerine glyor. yoldan geçenlere laf atmalar.. komik oluyoo :D

• Neden ki? nedeni vardir bence.

0|0
    0|0
  • çok mu çirkinsin?

0|0
    0|0
Yükleniyor...