Yakın arkadaşların yeni sevgili üzerinden kafa açması

İş yeri can sıkıntıları vol345342

Sarışın, mavi gözlü, kendi gerçekliğini yaşayan, klasik gitar çalan kadınları ayrı bir noktaya koyduğumuz şu günlerde, kafaya takacak şey bulamamanın sıkıntısına iş yeri işsizliğinin getirdiği sıkıntı da eklenince ortaya işte böyle gereksiz kafa açmalar çıkıyor.

Arkadaşınız yeni sevgili yapmıştır. Hele ilk sevgilisiyse ayvayı yersiniz. Helga yukarı, Olga aşağı, Igor çapraza anlat babam anlat. Zannedersin ki hatunla, herifle sen sevişiyorsun. Kaldı ki bu tipler boştaki zamanlarını ilişkileri ne kadar bayağı bulduklarını anlatarak kafa açarlar. İlişkileri olduktan sonra da her fırsatta konuyu ilişkilerine çekerek kafa açarlar. Bir de normalde ev kızıyım, bu işlerle alakam olmaz deyip kabak çiçeği gibi açılanları da, neyse boşver.

Yüce Ramses, ne kadar önemli bir konuymuş gibi anlatıyorum.

Efenim, bu yakın arkadaşlarınızın sevgili üzerinden kafa açmaları hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşünüyorsanız tabi. Herkesin canı sıkılacak diye bir şart yok haliyle.

Güncellemeler:
Yok böyle iş arkadaş, iş yeri işsizliği dedim, aniden bir dünya iş çıktı. Sizinle ilgileneceğim, çok güzel kafa açacağız.

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• en yakın arkadaşım lisedeyken ilk sevgilisi olduğunda hatırlamak bile istemiyorum..her buluşmada gelecek planlarını dinlemekten,ilişkisini övmekten hiç sıkılmıyordu..sönra artık kendisine sıktığını söylediğim,küstü ve ben kurtuldum

0|0
    0|0
    • Bazen sert konuşmadan fark etmelerini sağlayamıyorsun. Yakın zamanda başka bir mevzu için aynı şeyi söylemem gerekti.

• malasef...karşıdakini düşünmüyorsa hak ediyor zaten

Kızlar Ne Diyor 5

• Tam bir kafa ütüleme.. Tahamül sıfır..

Rastladım öyle birine, bana öyle dedi , bana böyle dedi, onu yaptık bunu yaptık...Bir kere senin özelinden bana ne... Olgun olmayan öz güveni olmayan insancıklar. Yaptığı haltlar üzerinden iyi bir iş başarmış gibi kendini kabartma...

Ve burada bu tür konular çok..

0|1
    0|0
  • Sevgilim yoksa ya da birini özlüyorsam bu kafa muhabbetlerine hiç tahammül edemem

Heleki ben el bile tutmadım diyen kaşarlara arkadaşım da olsa iyi bir kuyu açasım gelir :)

0|0
    0|0
  • halo adam !

salak ikiz hariç kimsenin aşk meşk dinletilerini dinleyemem

iyi niyetmi meşkule vermek suretiyle ^.^

0|0
    0|0
  • Yok o tarz kafalarla muhattap olmuyorum :)

0|0
    0|0
  • açsın sevinirim onun adına:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• ohaaa 7 dk olmuş ve cevap yok <3<3<3

0|0
    0|0
  • Emin ol yakın arkadaşın aldığı 0 araba kadar kafa açmaz :/

0|0
    0|0
  • Sevgili yapan arkadaşlarım genelde bana anlatmıyorlar...Eskiden de anlatmazlardı...Yani Ferrarisi olan bir adama yeni aldığın arabayı anlatmanın manasızlığını biliyorlar sanırım = )

1|0
    1|0
  • Sana hatun gerek pol

0|0
    0|0
  • Poll

*Hep bu işsizlikten oluyor bunlar..

0|0
    0|0
Yükleniyor...