Erkekler,evleneceğiniz kadının kapalı mı olmasını isterdiniz açık mı ?

Saygı çerçevesi içinde cevaplarsanız sevinirim. Evleneceğiniz eşin kapalı mı açık mı türbanlı mı olmasını isterdiniz ?

• Açık olmalı
    40% (4)100% (4)57% (8)Oy Ver
  • Kapalı olmalı (başörtülü)
    40% (4)0% (0)29% (4)Oy Ver
  • Tesettürlü
    20% (2)0% (0)14% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Kapalı olmalı ve tesettürlü neden 2 ayrı kategori merak ettim.

Kapalı olup olmaması kişinin kendine bağlıdır. Sırf eşi sevgilisi istediği için kapananların yanı sıra açılanların da doğru bişey yaptığını düşünmüyorum.

Ben evlenmeden önce de kapalıydım eşimle ilk konuşmaya başladığımda da. Ki eşim bol bol turistlerin olduğu mini eteklilerin olduğu bir yerde çalışırdı. Benden utanır mı diye hiç düşünmedim. Aksine kapalı olduğum için daha çok memnun benden.

Ama bilirim ki bugün açılıcam desem eğer sen açılmak istiyorsan ben karışamam der. Yine açık olsam ve kapanıcam desem karışmaz kendi tercihin der. Ki bence deolması gereken budur. Tesettürlüyüm. Allaha şükür de mutluyum.

0|1
    1|1
  • Erkek olsam açık isterim

0|0
    0|0
  • Ben erkek olsaydım kapalı ya da açık olmasına önem vermezdim. Önemli olan edepli, teşhir etmeyecek şekilde giyinmesi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Kapalı olmasını isterdim. link böyle yeterli mesala.

1|0
    3|0
  • Ruhu fahişe olmadıktan sonra dış görünüşün bir önemi fazla yok

2|0
    0|0
  • Açık olmalı.

1|0
    0|0
  • ne yaptığını niye yaptığını bilmesi lazım.kulaktan dolma hurafelerle beyninde örümcek ağları biriktiren skolastik dönem vatandaşı olmamalı...

0|0
    0|0
  • İnsan olsun arkadaşım. İnsan

1|0
    0|0
  • açık olmalı

1|0
    0|0
  • Allaha olan inancı olsun açık kapalı fark etmez

1|0
    0|0
  • bir bez parçası neyi değiştiriyor anlamadım