Galatasaray Kulübüne incelemeler sonucunda 42 Milyon TL vergi geciktirme cezası verildi

son dakika : galatasaray kulubü vergisini ödemediği için 42 milyon tl ye mahkum edildi ayrıyetten 5 yılda transfer yasağı cezası geliyormuş bu konu hakkında ne düşünüyüyorsunuz ?

Not: haber kaynağı kim diyip durmayın araştırın bulursunuz googla vergi galatasaray yazın çıkar şimdi linkle uğraşamam

Güncellemeler:
pardon yanlış bilgi vergi geciktirme cezası verildi 45 milyon tl

ayrıyetten 5 yıl transfer yasağı

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Yok böle bişey ya :)

0|0
    0|0
    • saka yapıyor ya olsa simdiye kadar spor sitelerine duserdı

• böyle boşverdiğiniz için bu iyice büyüdü bence telaşlanmalısınız galatasaray 42 milyon tl verecek az para değil transfer yasağıda olursa işiniz zor

• 42 milyon tl ediğin ortalama 20 milyon euro hatta daha a rakama denk geliyo GS şu pozizyonda o parayı ödyemicekse tm aten :) Tm kardeşim çok tlaşlandım .) CL den gelen parayı verseler yine kapanır 48bin kombineyi filan katmıyorum bile :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Siz anca sallayın kamu oyunda paylaşılan tek cezamız 100 bin TL'lik cezamızdır

0|0
    0|0
  • 5 yıl transfer yasağımı yazık çok üzüldüm şimdi :)

0|0
    0|0
  • bir küme düşürmedikleri kalmış yuh

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Bunlar Galatasaray´ı yıpratmak adına yapılan haberlerdir madem herşeyden bu kadar haberin var UEFA´nın TFF´ye gönderdiği yazı ve o yazının içinde neler yazdığını ve o yazıyı TFF´nin neden hala açıklamadığınıda bizlerle paylaşsaydın keşke.

1|1
    0|1
    • bir haber yokki sana nasıl paylassın 5 yıl transfer yapmıcakmıs boyle saçma seymi olur siz inandınızmıki en fazla para cezası verirler oda 60-70 milyon olmaz

• hacı sallayın tamam ama biraz destekli sallayın Valla böyle tadı olmuyor :) biz gülüp eğleniyoruz ama siz çok komik duruma düşüyorsunuz biraz destekli sallada bu kadar komik duruma düşme :)

0|1
    1|0
  • puan farkı 3.5 görünümlü 4 olduya normaldir :)

0|1
    1|0
  • boyle birseyin olmasını istemem hadi vergiye ceza verirsin ama transfer yasagı nasıl getirirsin cozemedim not FENERBAHÇELİYİM.

0|1
    0|0
    • transfer yasağıda getirilecekmiş ama 42 milyon tl kesin ceza geldi

• saçma sapan sakalar bunlar ya ben anlamıyorum yasınız kac

• galatasaray vergi yaz çıkar ya da twitterdan bak galatasaraylılar bile öyle bişey olmaz diyor gerçek

• galatasaraya vergi cezası vermezler borcu varsa affederler

0|0
    0|0
    • galatasaray çok transfer yaptığı için maliye bakanı onları denetliyecekmiş borçları varmış vergilerini ödemediği için ceza vermiş maliye bakanlığı

• he tabi fenevlinin biri daha işe türkiyenin en büyük spor gazeteleri bu haberi bulamadı sen buldun. nerenden acaba?

0|0
    0|0
  • Galatasaray o parayi CL den alir ve borcu kapatir.

0|0
    1|0
  • vergi bu dostum insanın üstünden donunu bile alırlar :))

0|0
    0|1
  • Güzel haber

0|0
    0|0
  • ne mal bir insansın sen.

0|1
    0|1
  • salakmısın nesin ya espiri yaptınımı zannediyorsun

0|1
    0|1
    • yok ciddiyim git araştır bak 42 milyon tl ayrıyetten 5 yıl transfer yasağı borçlarını öderlerse transfer yasağı cezası kalkabilirmiş

Yükleniyor...