Siz hiç yaptığınız hayvanlığın farkına vardınız mı ?

insanların çok bozulduğundan saygısızlıklığından bencilliğinden yakınan ben diye başlamadan önce bir kıza fena halde abayı yaktım ama haklı olarak bu kız tam evlenilecek bir hatun olduğunu söyleyerek kaldığım yerden devam ediyorum, hislerimi çok açıkça bir şekilde ifade ettim, hem uzak olmamız hem kızın başından geçen olaylardan sebep kız istemedi (haklı olarak) ama ben şu soruyu soran öküz hem kızın hem kendi canımı sıkmaya devam ettim (çok acayip bir hal oldu bana şu sürekli söylediğiniz aşk bu mu ) lafın özü ben ne bencil ne saygısız bir hayvanmışım :( kız şunda derste bitince özür dileyecem :(

• Evet farkettim çok kötü bir duygu
    100% (2)100% (1)100% (3)Oy Ver
  • Hayır farketmedim hayvan mode10
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• elimden geldiğince dikkat ederim

nadiren de olsa patavatsızlık ettiğim oldu vakti zamanında

sonradan fark edip kendime kızdığım oldu ve fırsat bulduğumda konuştum da

tam tersi çoğu farkında bile değildi ben kendi kendime kızmış oldum

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• farkın varmak güzel şey bu arada profil fotona bayıldım :D tahta ben geccem :D hahahaa

0|1
    0|0
  • bazen bende hayvanlık yapıyorum sanırım özür dilemek seni yüceltir

0|1
    0|0
  • ne yaptın ki ?

0|1
    0|0
    • istemediği halde sürekli üstüne üstüne gittim gidiyordum

• aşık oldugunu yanlış davrandıgını yeni farkedebildiğini elinde olmadan oldugunu söyle , anlayacaktır o da sıkma canını hem ona ne kadar değer verdiğini de anlar.

• Dersten çıksın yapıcam onu

• ben de düşüncesiz birer hayvan olabildim zamanında.kendimden çok düşündüğüm zamanlarda.

0|1
    0|0
    • hiç hoş bir durum değil ama insanlara saygı duymak zorunda olduğum için koyduğum tabuya çarpınca kendime geldim kıza çok haksızlık ettim büyük saygısızlık bencillik benim ki hoş bunları safça istemeden yaptım ama gerçekten nahoş rezilce bir durum

• A: Evet farkettim çok kötü bir duygu

0|0
    0|0
  • bazen evet...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bi kızı hayatımdan def ettiydim hep yaklaşmaya çalışmasına rağmen, sonra ne kadar bencil olduğumu anladım, peehhh amannn geçti gitti önümüzdeki maçlara bakalım :D

0|1
    0|0
  • onun öyle algılaması benim hayvan oldugum anlamına gelmez.

her dusuncesizlik bir dusunce degilmidir?

0|1
    0|0
    • yok yok 2nci şahısları olaya dahil etmeden kendi içimizde ki hesaplaşmalardan bahsediyorum mesela ben insanlara saygı duyulması gerektiğine inanan bir insanım bunuda tabu ettim kendime ama bakıyorum kıza karşı yaptıklarım saygısızlığa doğru gitmiş tabuya kafayı koyunca kendime geldim

• valla ben senin gibi öyle dusunmeyi sevmiyorum

kesin kararlarım vardır hep iki secenek ya iyidir ya kötudur

arasıan birseyler sıkıstırmam

yanlıssa ve bunu bana anlatamıyorsa bırakırım yanlıssam ve bunu ona anlatamamıssam beni bırakmıssa zorlamam

sorun kalmıyor o zaman

Yükleniyor...