Lütfen bütün bayan arkadaşlar cevaplasın gören mutlaka cevap :(

Kısaca konuya giriyorum. Bizde böyle özel günler falan olmaz yani saçma geliyor. Sevgililer günü nedir ? Biz sevgilimiyiz ? deriz yani o derece :) neyse maşallah :) şey şimdi bende böyle bişey düşündüm 30 adet fotoğraf çıkartıp albüm yapıp vermek istiyorum ama saklayabilirmi bilmiyorum oda şimdi meraklandı söylemedim haliyle. Anılarımız canlansın diye böyle bişey düşündüm.Demek istediğim mutlu olur mu sizce hatta bu sorum yanlış oldu o zaten hediye falan alma diyor da her şekilde mutlu olur ama demek istediğim yani şimdi meraklandı ya beklediği kadar iyi bişey olmıcak gibi geliyor sizce ? Sorum kızlara tamamen erkek arkadaşınız albüm hediye etse sizin fotoğraflarınızdan oluşan mutlu olurmuydunuz veya yanında bişey de olsa istermiydiniz ?

Güncellemeler:
Okumadan yazınca çok devrik cümleler kurmuşum kusura bakmayın lütfen cevaplarınızı bekliyorum çok teşekkür ederim :)

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Bence anılara değer veren bir erkek de benim gözümde değerli olurdu :) yani bence iyi fikir ama yanında ek bir şeyler daha yap derim :)

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim ama işte ne yapsam bilemedim ki hafif kalmaz yani dimi tek başına da :)

• Tekrar teşekkür ederim diğer arkadaş slayt yap dedi o zaten vardı aklımda ama oda yıl dönümüne kalsın her yıl kısmet olursa inşallah tabi ayrı slayt yaparız o seneki fotoğraflardan falan sizede :)

• slayt herkes yapıyor ve birazcık romantik olsun istiyorsan fotografları baskılatmak en iyisidir :)

Kızlar Ne Diyor 1

• bence öyle birşey yapma saklaması zor vede kız beklemio diosun fakat o mutlaka senden bir hedye bekler albüm yapma derim

0|0
    0|0
    • ciddimisin ya tüh bende o kadar plan yapmıştım alttaki arkadaş o kadar beğendi aslında :/

• her bayan sevgilisine hediye alma der fakat içinde mutlaka keske alsa die geçirir ya da bçyle diyerek kendisine sürpriz yapılmasını bekler

Erkekler Ne Diyor 1

• kardeşim sana güzel bir tavsiyem olacak

albümden bir tane resmi seç

bir çerçeve al

çerçevenin camının köşelerine güzel bir çiçek gül benzeri bir şey çiz (vitray sanatı)

ardından resmi çerçeveye koy

boynuna atlamazsa adam değilim :)

0|0
    0|0
    • çok güzel kardeşim de şimdi şöyle bişey var ailesi çok sıkı öldürürler kızıda benide yani albüm yapsamda saklıcak kız o yüzden çerçeve sakat :)

• onuda yıl dönümüne saklıyorum o zaman teşekkür ederim kardeşim :)

• rica ederim ::)

Yükleniyor...