Barışmak için inatlaşır mısınız? Gurur yapar mısınız?

sevgilinizle kavga ettiniz karşılıklı saydınız lafları da. o arasın bana ne o gönlümü alsın derseniz kaybedeceksiniz belkide. bu durumda gurur yapar aramaz arasada konuşmaz süründürür müsünüz yoksa aşkta gurur olmaz ölürüm ben ona mı dersiniz?

lavinya ağlama demeden cevap verin :)

0|0
14|27

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 27

• Aşk ta gurur yapan her zaman kaybeder, ilk arayan kazanır çünkü o benim ömrümdür, her zaman doğallıktan yanayım aramam bana kaybettirmez kazandırır.. aşk ta gurur olmaz.. her zaman bir tane olsun ömrümün sonuna kadar başımın tacı olsun, diyenlerdenim..

1|0
    0|0
  • inatlaşmam

barışmak olgun insana yakışandır

zaten her kalpte savaştan kalma enkazlar var

barış en güzeli...

1|0
    0|0
  • sevıyorsam eger haklıysam bı sure beklerım egerkı bekledım halde donmezse ararım ve olayları mantıklı bırskeıdle derım yok hala kendı penceresınden bakmaya devam ederse ypcak brısye yok.. zten mantıklı brısekıdle anlatırsan gerı adım atacaktırr:) uzulme hayırlıısysa olur:)

1|0
    0|0
  • erkek adam kusmes kolundan tuttumu alır karsıma sorun neyse konusur çözerim hayatımıza kım gırdıyse hıc bırıne bız çık demedik:))))

1|0
    0|0
  • Merhaba yine ben :) ortada bir ilişki, aşk, sevgi, paylaşım, güven, saygı varsa eğer, tartışma, kavga, küslük, barışma herşey olur ama gurur olmaz.. Gurur yapılıyorsa eğer orda aşktan sevgiden bahsedilemez sadece geçici hevesten bahsedilebilir..

2|0
    0|3
  • hali hazırda yalnızlığıma aşığım zaten ondan öncede yalnızlık vardı Ee hayatım pek değişmedi nasılsa Fakir ama gururlu bir genç olduğumu da hesaba katarsak Çooook bekler :))

1|0
    0|0
  • küsmemek için elimden geleni yaparım

1|0
    0|0
  • aşkta gurur olmaz doğrudur

ama olaylara göre düşünmek gerekir

bir önceki cevaplarımıda düşün :)

1|0
    0|0
  • aşkta gurur olmaz ya çok basit şeyler için kavgalar çıkıyor ve ayrılığa gidiliyorsa zaten ortada pek bir sevgi yoktur

1|0
    0|0
  • ölürüm ona ben derrim işşi yokuşa sürmem barışırız en mantıklısıda bu dilmi çoğu kişi inatlaşıp ayrılıyor

1|0
    0|0
  • daha ilkim ve sonumu bulamadım ne desem boş ama şuanki hayatım için gurur herşeydir ama ilkim ve sonumu bulunca heralde dayanamam

1|0
    0|0
  • Seviyorsam evet ama takılıyorsam ve ayrılık konuşması açılmışsa önce ben bitiririm kapağıda kapatırım

1|0
    0|0
  • Ağlama..

*Aşk'ta ve içkide gurur olmaz..

Birinde kendini, diğerinde sevdiğini kaybedersin..

Özlü söz...

1|0
    0|0
    • güzel sözmüş ama süründürür müsün mesela aklı başına gelsin diye ya da kıyamaz mısın acı çekmesine? ağlamadan sordum bu kez

• Bunun gözlemi sende aslında, çocugun da seni sevdiğine emınsen git tut kolundan..

• emin değilim bir daha arama diyen birinin sevgisinden emin olamam

• gurur yaparım ben

1|0
    0|0
  • Ben ararım. Gururluk bir konu değil sonuçta işin ucunda sevdiğim insan var.

1|0
    0|0
  • aska gurur olmaz ölürüm ben ona derim :)

1|0
    0|0
  • Ben barışmak için uğraşacak kadar kimseyi sevmedim henüz!

1|0
    0|0
  • Biraz sabrederim olmuyorsa yoluma bakarım (:

1|0
    0|0
  • haklıysam var ya offff Allah düşmanımın başına vermesin :DD

1|0
    0|0
  • Bi söz vardı lavinyaaa "üstüne ne kadar düşersen olcağı varsada olmaz" bilmem hatırlatabildim mi

1|0
    0|0
    • düşmüyorum zaten kendi haline bıraktım ama sonu ne olacak merak ediyorum o kadar kalbim kırık ki :(

• ağlama lavinya de bari

• ağlama lavinyaa

• neye tartıştımıza bağlı o tartışmada ben haklıysam kolay kolay gönlümü alamaz .

1|0
    0|0
  • kim haklı o var haklıysam bıtsın aramam

1|0
    0|0
  • bu resim senin mi? ya da kimin? antalyadan bir arkadaşla konuşmuştum ama niki farkliydi sanirim. onun da bu resim vardi. sen o musun yoksa? cunku engellenmiştim siteden

0|0
    0|0
  • karı milleti çok tuhaf ya barışmak için ısrar edince kendini bişey sanıyolar :/ Keşke hep kıymetimi bilse de hep alttan alan taraf ben olsam. Ama öyle olmuyor alttan alan taraf olunca diğer erkeklere gidiyo işte. Sadık hatun zor ya.

0|0
    0|0
  • İnatlaşırım , gurur da yaparım .

0|0
    0|0
  • kolay kolay yapmam ama o durum o ana bağlı eğer çok üzmüşse ve hiç suçum yoksa kimse kusura bakmasın

0|0
    0|0
  • aşkta gurur olmaz

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• neden tartışıldığına bağlı

ve o tartışma sırasında neler söylendiğine

seviyesizleşilmediyse sorun olmaz

basit bir meseleyse yine sorun olmaz aranır

biraz kimin haklı olduğuna bağlı sanırım

1|0
    0|0
    • iki tarafta suçlu diye düşün?

• dediğim gibi tartışma normal boyutlardaysa sakinleşince ararım

eğer çok kırıcı bir duruma gelmişse beklerim ki gönlümü alsın

en azından beni kırdığını söylerim

• ben kendi ilişikime yol bulmaya çalışıyorumda anladım saol

• Eger saçmalıyorsa asla aramam

1|0
    0|0
  • Fazlasıyla.

1|0
    0|0
  • Haksızsam barışırım her türlü :D

1|0
    0|0
  • eğer sevilmeye layık birisi ise vede onunda sevdiğini biliyorsam çok gurur yapıp uzatmazdım sonuçta bir adım atılmalı fazla naz aşık usandırır erkekler çok sevseler bile kızların peşinden çok koşmazlar

1|0
    0|0
  • oluruna bırakırım :)

1|0
    0|0
  • aşkta gurur olmazz tabikideeeeeeeee onun canını yeriiim ben asdfghjhgfdsa:D

1|0
    0|0
  • haklıysam kesinlikle karşı taraftan bir adım beklerim özür dilemesin hatasını anlasın yeter

1|0
    0|0
  • Ben seviyorsam ve buna değiyorsa peşinden giderim hertürlü..

1|0
    0|0
  • Gurur yaparim genelde ama tabi Özür diledigimde olmuştur

1|0
    0|0
  • Dayanamam, ateşkes yollarını arar sevgilimle barış imzalarım.

1|0
    0|0
  • ne ölcem ona o bana ölsün

0|0
    0|0
  • Konu ne olduğuna bağlı

1|0
    0|0
Yükleniyor...