Lögar kuyusuna yürürken düşüp ölseniz kaç lira değer biçerler size arkadaşlar?

Taş çatlasa 40.000 lira oda iki üç yıl uğraşır aileniz siz öldüktan sonra kusuru var diye beledeyenin falan sonra aileniz alır parayı iki yıl sonra biri tekrar dava açar kusuru yoktur kararı çıkar belediyenin yasal faizi ile 80.000 lira istenir birde borçlu kalırsınız,burada değer kavramları böyle İspanya ve İngiltere değil burası insana değer olsun..

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Aynen dediğin gibi olur..Önce belediye ve karayolları topu birbirlerine atarlar..Sonra o top dönüp dolaşıp bizi bulur..

Şanslıysak 15-20.000 falan birşeyler ödenir, şanssızsak mahkeme '' Kör müsün be adam, yürürken önüne bakmıyorsun da belediyeyi suçluyorsun '' suçlamasıyla yüzyüze gelerek bir de zaten belediyeyi dava ettiğimiz için kaybeder yasal faiziyle beraber karşı tarafın da masrafını öderiz..

Hakkımızı aramak için ava gittiğimizde avlanıp döneriz..

Bizi suçlu bulan hakim başta olmak üzere, belediye erkanı da '' 21.yy ülkesiyiz insana değer veren tek ülkeyiz dünyada '' naralarıyla cehennemi cennet göstermeye devam ederiz..

Bu ülkede yaşayan hiçbir canlının değeri yok ki insanın olsun..Kediler, köpekler dövülerek öldürülür, ağaçlar canlanmaya başlayınca sadece gövde kalıncaya kadar budanır (!) sonuçta bazıları küser ve ölür..Kadınlarımız sokak ortasında dövülür, taciz edilir..

Ama olsun biz kendimizi Avrupa ülkesi olarak görürüz ya o yeter !

0|0
    0|0
    • Aynen ben artık değişiceğini falan beklemiyorum böyle gelir böyle gider,benim kuzenim 15 sene önce amerikaya ailecek gittiler adam orda hayatını kurdu çok zorluk çekmiştir ama hiç gelmediler bir şarkı vardı""GİDEN GELMİYOR GİTTİN DE GELMEZ OLDUN BAHARLAR SOLDU"" yani niye gelsin ki abi çoğu gidenin gelmiyor gerçekten bu ülkede hayat yok para olarakta ama aç tv,efendim avrupalılar bize hayranmış gelişiyormuşuz ulan birey bazında baksana şirket gelip yatırım yapar şahsi bakıcaksın ah ah.

• efendim fazla mast. beyni dumura uğratırmış :)) yahu bunların beyni onu yapmadan da dumura uğramış !

Hoş sohbetinize doyum olmuyor ama gitmek zorundayım..Unutmadan 5* ınızı da vereyim her 2 sorunuza..

Teşekkürler bu yargısız, infazsız, saygılı sohbetiniz için..Sizin gibi insanların olduğunu görmek en azından bu ülkenin geleceği için olan umutlarımı yeşertti..

• Sağolun teşekkür sonra gene buradan ileti yazarsanız konuşabilirim kendinize iyi bakın hoşcakalın.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...