Gününüz nasil geciyor?

Regensburg'dayim bugün pederle asansör fuarina geldik, hafif serin bir hava var. Tuna nehrini(Donau ) yandan kesen bir oteldeyiz ögle vakti buzlu viski yudumluyorum, hafifdende kafayi buldum gibi :) sanki biraz aciktim gibi ayni zamandada tütün sarmam lazim gibi . siz napiyorsunuz?

Güncellemeler:
+1 herkese , iyi aksamlar...

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• benim de arabama sinek pisledi yenisiyle değiştirmek için aaldığım plazaya geldim. 50 bin dolar fark ödiycem ama çek defterimi bulamıyorum

1|2
    0|0
    • ne kiskanc biseysin sen ya , camur at pisligi kalsin

• Kaç defa dedim böyle işlerle sen ilgilenme diye..Senin sözün para..O plaza sahibini de paralamaya gidiyorum..

• Şu abcsdfgsghm diye gülerken yüzünün aldığı şekli gerçekten merak ediyorum:P

• Elimde lipton DEMLİK POŞET çay ( o kadar ki bardak poşet bile yok ofiste , fakiriz :( ) Saat 15,10 öğleden sonra , dünden kalan tadım klasik kuruyemöişi çıtlatıyorum, bir elimde monte carlo sleender :(

1|1
    0|0
  • Bende o yakinlardaydim eve geldim simdi :)

0|1
    0|0
  • 1.5 saat önce uyandım ve halen yataktayım kalkamıyorum bir türlü.

0|1
    0|0
  • bulutlu bir günde güneş sacıyorum ^^

fazla idaaliyim bugün

0|1
    0|0
  • Zenginim diyorsun yani kapi kenarinda wifi cekiyor yere oturdum sorunuza cevap yaziyorum hep boyle

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ofisteyim. Az önce duvardaki saate bakıp kaç saat kaldı çıkmaya diye baktım. Sonra gene işe geri döndüm. 10 dakka oyalanıp iş kaçmıyor ya*deyip KS' ye girdim. Sonra senin yazdıklarını gördüm, yaş 25-29 arası olmuş hala babasının *ötünün dibinden ayrılamayıp bir de cins cins baba parasıyla yaptıklarını yazıp marifet sanıyor olmana üzüldüm. Az sonra işe güce geri dönücem kardeş. Öööle işte..

0|2
    0|0
  • sen takıl hacı biz yaşamıyor muşuz

0|1
    0|0
  • işteyiz gayet sıkıcı dandik.

0|1
    0|0
  • İzinliyim bugün çılgınlar gibi yatıyorum. :)

0|1
    0|0
  • Sıradan...

1|0
    0|0
Yükleniyor...