Koltuk altı bana çekici geliyor :) sizce bu durum biraz tuhaf mı?

Arkadaşlar, bayanların tüysüz, ağda yapılmış koltuk altına karşı ilgim var, görünce çok hoşuma gidiyor ve bir kızın bakımlı olup olmadığını o şekilde anlayabiliyorum. Ben de kendime bu konuda dikkat ederim, genellikle tüyleri abartılı olmamak koşuluyla alırım ve bayanların da bu konuda titiz olmasını beklerim. Ancak koltuk altı hep benim hoşuma gidiyor ve çıkacağım kızla öpüşürken koltuk altını da öpmek istiyorum sizce bu durum biraz tuhaf mı arkadaşlar? Kızların bu konuya bakış açısı nedir? Siz olsanız böyle bir şeye izin verir miydiniz? Koltuk altınızı vs temiz tutup bakılmasını ister misiniz? :))) İyi günler :)))

(Not: Küfür, hakaret, kaba ve aşağılayıcı içerikte.cevap yazacaklar ve.ergenler uzak dursun. Direkt şikayet edeceğim.)

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• benimki öpmüştü naapıyosun ya demiştim çok güzel kokuyo demişti ama haklıda o kadar roll on, deodorant fala n filan..

0|0
    0|0
    • Hmm bende deodorant kullanıyorum bazen sevgilim de Privacy ve caldion kullanır genelde :))) Tüysüz müydü koltukaltın?

• Hmmm ne güzel hoşuna gitmişmiydi peki ? ben de beğeniyorum kız arkadaşımın koltukaltını ama o bunu henüz bilmiyor söylesem acaba ne tepki verir onu düşünüyorum :D

• Ilginc bulur.begenmektn ziyade guzel kokuyo dedi

Kızlar Ne Diyor 5

• şu zamana kadar böyle bişey hiç duymamıştım

0|0
    0|0
  • Tuhaf bence ben olsam istemem izin de vermem,üzgünüm.

0|0
    0|0
    • Aslında normal geliyor bana cazip geliyor. Koltuk altı görünce içim hoş oluyor :)

• Koltuk altina sikilan deodorant agzinda acimsi tat birakabilir yavrum hem gidiklaniriz biz

0|0
    0|0
  • ya ben olsam izin vermezdim koltuk altımı öpmene cok sacma bnce

0|0
    0|0
  • Zevk meselesi anladığım kadarıyla. Evet temizliğiyle kokusuyla bir gösterge olabilir o bölge. Başka yerler de var :)

0|0
    0|0
    • Temiz ve pürüzsüz koltukaltı beni etkiliyor nedenini de bilmiyorum işte :D

Erkekler Ne Diyor 4

• link bunun gibi mi :D

0|0
    0|0
  • benim de hoşuma gidiyor koltuk altı :D

0|0
    0|0
  • armpit fetish denir uygulaması yürek ister

0|0
    0|0
  • hayır tuhaf değil ama ben tercih etmiyorum

0|0