Siz ne anladınız bu olaydan?

bir çocukla bakışıyorduk okulda, devamlı. o da baya baya bakıyordu, kesiyordu. sonra bir gün yanıma gelmeye çalıştı kantinde ama beceremedi sanki. ben soğuk gibi durmuştum o gün.utandım çünkü. her neyse sonra çocuğu facede ekledim ama hiç beklediğim gibi olmadı. çocuk ertesi günü bana bakmadı okulda. ve facede bir kızın fotoğrafını beğenmiş. ben sinirlendim sildim çocuğu. bunun üstüne yine bakmaya başladı. beni görünce havaya giriyor,hareketleri değişiyor,artistlik yapıyor bana bakıp.yanındada bir arkadaşı vardı. resmen bana bakıp konuşuyorlardı arkadaşıyla.bir baktım yanındaki çocuk beni eklemiş facede falan. böyle bana yazar gibi konuştu. ben istemedim ve arkadaşından hoşlandığımı söyledim. oda candan hoşlanıyosun dimi falan istersen konuşayım canla :D dedi. bende konuşma ya istiyorsa gelir dedim. gelmediğine göre ? dedi. bende cesareti yoktur belkide. dedim . kendini kandırma bence. falan dedi. ve çocuk hala bana baka baka o kızın fotoğraflarını beğeniyordu. ve o bana yazan çocuk gelip dediki . o kızın sevgilisi var mı bir arkadaşım soruyor falan dedi. can mı dedim hayır falan dedi. ama büyük ihtimalle candı bence. kızın sevgilisi varmış dedik. her neyse çocuk şu an (bunu söylemem ne kadar doğrudur bilmem) ama benden kesinlikle güzel olmayan bir kızla çıkıyor. ve hala bakıyor. siz ne anladınız bu olaydan. ben işin içinden çıkamıyorum

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Bence sen kendini kandirmissin hoslaniyo olsa bu kadar da imkani varken mutlaka sana yapisirdi

0|0
    0|0
    • haklısın galba. ama anlamadıgım şey neden oyle öküz trene bakar gibi sabahtan akşama kadar bakıyor ayrıca neden en başta yaklaşmaya calıstı?

• yok ya o kadarda değil. şizofren değilim sonuçta :D

• Hayir canim sizofrensin anlaminda degil. Belki sana oyle geldi sen yanlis anladin ya da tam tersi hakkaten seni seviyo ama kiskandirmaya calisiyo populerim yakisikliyim ayagi yapiyo :)))

Erkekler Ne Diyor 1

• senin icin dagları deler yol acarım kgs de almam sana ozel bebegım :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Keşke ilk baştan eklemeseydin onun bir adım atmasını bekleseydin hadi ekledin diyelim silmeseydin hoşlandığını söylemeseydin vs vs... Hata yapmışsın erkekleri bilirsin hemen havalanırlar buna göre davransaydın keşke egosu baya uçmuş onun seni elde etmiş nasılsa benden hoşlanıyor deyip soğumuş..

0|0
    0|0
Yükleniyor...