Twitter da galatasaraylıydım fenerbahçe li oldum bu adaletsizlige dayanamadım diyenlere inanıyormusunuz?

arkadaşlar bir fenerli olarak ben bunlara inanmıyorum hesapların sahte oldu açıkça belli hic kimse bir takımın fanatiğiyken başka bir takımı tutmaz hesaplar sahte sizin düşünceleriniz neler.

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• ben ezeli rakibimiz beşiktaş haksızlığa uğradığında burada çok net söylüyorum bjk-gs derbisinde haksızlığa uğramıştır. galatasaray bursa maçında güzel oynadı melo sneijder çok iyiydi diyede söyledim.

bence her takımda çok fanatik olmayan güzel futbol izlemek isteyen taraftarlar vardır.

1|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• onlar fenerlidir bence. sırf feneri haklı göstermek adına, rakip takım gibi gösterip kendilerine destek veriyor şizofrenler. neymiş Galatasaraylılar bile bize destek veriyorsa haklıyız gibisinden.

Ama bir GS'li asla fenerli olamazzz

0|1
    0|0
    • abartıyorsun onlar bizim taraftarımız dil olsaydı bizim haberimiz olurdu takımların icindeki taraftarlar biribrlerini tanıdıkları icin yayılıyor mesela gfb boyle birsey yapsa 1453 fener lilerın haberleri olurdu ayriyetten bizim taraftarımız çok sosyal boyle birsey yapmaya ihtiyacı yok

• bizim destege ihtiyacımız yok milleti provoke etme amaclı yapılmıs bir olaydır gazetelere cıkıyor twitterdaki hangi olayların gazteye cıktını soylermisin bak mantıga bak gsliydim fenerli oldum stadda resimleride var sahısların gs stadında tamamen birileri dierlerini provoke etmek istiyor.

• ayriyetten bu kisiler bizim stadımızdada tanınmıyor ne tuhafsa.demekki birseyler donuyor yine

• Ben fenerbehçeliyim bir kere twtr`da galatasarayın yabancı bir ülkeyle maçı varken bir fenerli olarak galatasarayı destekliyorum dedim taglarına yazdım. Çünkü yabancılarla olan maçlar milli maç gibi gözümde. Ama fenerlilerden tepki aldım baya...Onlar bize öyle yapıyor, böyle yapıyor vs vs...

0|1
    0|0
    • biliyorum gs de yapıyor o tepkileri fenerde twitterda yazmak dogru degil o yuzden :) sadece tepki almıssan ucuz kurtulmussun :)

• Bence onlar başından beri Fenerliydi gerçek Galatasaraylı böyle olmaz

0|1
    0|0
  • Ya bırak Allah aşkına öyle olsa tüm Trabzon Fenerli olurdu

0|2
    2|2
    • beni neden engelledin anlamıs dilim seni bu kadar kucuk seylerden insanlar engellenirmi

• yorum yapamıyorum zaten soruyu soran benim soruya cevap vermek icin engeli kaldırıyor sonra tekrar engel koyuyorsun.

• neyse sorun dil bende engellerim kafan estinde cevap veremezsin.

Erkekler Ne Diyor 8

• Sana katılıyorum sonuçta bu yıl sadece Fenerbahçe´nin penaltısı yenmedi ama hiçbir Fenerbahçeli arkadaşımız çıkıp demiyorki ya arkadaş biz oynadığımız son 3 deplasman maçınıda kaybetmişiz,forvetlerimiz birer birer sakatlanıyor bize ne oluyor?Demiyor.

0|4
    1|1
    • forvetlerimizin sakat oldunu goruyoruz mosua sowda 2 hafta uzak sahalardan bu fenerbahçeli olan kisilerin dusunce sey dil yonetimin dusunce bir konuydu transfer yapmıyorlar bende oyle diyordum ama ben taraftarım benim kararım kendime yonetimin dusunmesi lazımdı napıyorlar ben anlamıyorum.

• Doru bende inanmam hikaye :)

0|1
    0|0
  • ne bu şimdi güya benim açtığım soruyla dalga mı geçiyorsun

0|2
    0|0
  • inanmıyoruz fenerbahçeli olmak onur ister galatasaray kırması fenerbahçeli olamaz

0|2
    0|3
    • dostum sorsam sen neden gslisin diye vereceğn cevap futbol sektöründen başka bişey olamaz ama fenerbahhçe öyle değil biz daha genel değerler için fenerliyiz hani bu yüzden 3 temmuzu yaşattılar bize

• akustikbiradam dostum cevabın varsa cevap ver yorumlara saldırma lutfen ^artı hakarettte etme herkesin gorusune saygı duymak lazım. cevap icin tesekkur ederim burak dostum

• Onlar 12numaranın açtığı sahte twitler heryerde şike yapmaya alışmış adamlar

1|0
    0|2
    • nerden biliyorsun yoksa sendemi 12 numaradansın ben iclerindeyim boyle birseyden haberleri yok belkide baska taraftar grubu açtı provoke amaçlı yok yani 12 numaranın herseyini biliyorsan soyle bende bilim..

• fenerbahceli yöneticilerin başta aziz yıldırım olmak üzere taraftar demiyorum dikkatini cekerim Yaptığı pislikleri unutucak Gs'li yoktur O hesaplar 12numara olmasada farklı taraftar grubunun açtığı profiller olabilir Sizde grup cok Her grup bir yöneticinin adamı olduğu için.

• konumuz aziz yıldırım degil bizde grup çok haklısın ancak taraftardan taraftara yayılırdı kendi icinde bunu bende duyardım gfb yapsa cabuk yayılırdı benim taraftar grubu 1453 yapsa oda duyulurdu

• bende inanmıyorum

bu hazal1905 benıde engellemıs bıde yorumumun altına yazıyor galatasaraylı olmak boyle bısey olsa gerek.

0|0
    0|0
  • inanıyoru :)

0|0
    0|1
  • çok farklı bir insan oldunu söyliyebilirim sadece doğruları demekten kaçınmıyorsun açık sözlüsün.

0|0
    0|1
    • dostum siz iyimisiniz kafanıza gore iltifat etmeyin yok sen acık sozlusun karakterlisin siz dalga gectinizimi zannediyorsunuz.

Yükleniyor...