Evlenecegim insani annesinden kiskaniyorum :(

Annesine cok duskun sayin kayinvalidem de sagolsun beni hic sevmez surekli biz atistigimizda cevrendeki guzelliklere bak falan diyor ogluna baska kiz mi yok iste hep onun yanindasin bizimle vakit gecirmiyorsun kendisi askerden izne geldi de annesi beni arıyor askerdeyken en son seni ne zaman aradi artik gelince gormeyiz hep senin yaninda ben anlayisli biriyim kadin bnaa boyle davranmasina ragmen hadi diyorum git ailenin yanina annene kahvalti hazirla cicek al git op saril bilmiyorum nerede var yanlis nisanlim buluşmayalim dese suratta yapmıyorm o gun annesi aradi gitti tek bir laf soylemedim ne yapmalıyım

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Belkide annesi onu senden kıskanıyordur...İşiniz zor ..Size tavsiyem evlenince mümkün olduğunca uzakta oturun kayınvalidenizden...

1|0
    0|1
    • Bak burada katılmıyorum. Kardeş daha evlenmemiş ki kendi kendine gelin güvey oluyor... Hadi git ailenin yanına demiş... Nesi oluyorda böyle konuşuyor? Nişanlılıkta evlilikten rol çalmalar var. Ki evli dahi dahi olsa kişi annesinin yanına gitmek için böyle sanki izin alıyormuş havasında mı olmalı ilişkler? Nafile namaz mı ki bu izin alınıyor?

• Bu erkekelr annelerinin tutumlarından rahatsız..Tamamlamamaışım sözümü

• Anne tabi ki hanımdan öncedir...Ama anne ANNE olbilecek. Onun yeri ayrı eşinin yeri ayrı..Çok yakın akrabamda bile var adam gece işten geliyor odasına gidecek anne önceden benim yanıma uğrardın şimdi neden uğramıyorsun diyor...Oğlunu paylaşamayan bir kayınvalide yine diyorum evlendirmesin turşusunu kursun..Böyle bir kayınvalide inanın çekilmez...

Kaldı ki soruyu soran arkadaşa kayınvalide adayı sana başka kız mı yok diyor...Böyle bir kayınvalide düşünemiyorum

Erkekler Ne Diyor 3

• E sorunu siz kendiniz söylemişiniz zaten. Daha evli değilsiniz. O sizin şuanda hiçbir şeyiniz...Nişanlıya eşiniz gibi muamele edemezsiniz. Hadi git ailenin yanına da ne demekmiş :S Bu anlayışlı olmak filan değil.

0|0
    0|0
  • hata annesinde değil sevgilinde

0|0
    0|0
  • niyeki ? annesınden nıye kıskanıyosun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bu kaynana ileride sizi ayırmak için elinden geleni yapar ben sana söyliyeyim.

1|0
    0|0
  • :)) ayy bu kadar kıskanç olma kendine zarar bosver

0|0
    0|0
Yükleniyor...