Bu sene Türkiye liginde en çok hakem hataları hangi takıma yapılmıştır?

Hangi macda hakem hatası oldu onlarıda link olarak yollarmısınız bakalım hangi takımın hakem hataları daha cokmuş?

Burda fb gsnin hakem hatalarını yollucak gsde fbnin muhtemelen ama en azından görelim en cok hakem hatası hangi takıma yapılmıs :)

Güncellemeler:
Ben şimdiden yollayım bir kac tane link link link
Buldukca yolluyorum link link link link

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• en çok kime bilmem ama en bariz saçmalıklar beşiktaş a yapıldı.futbolcu dayak yedi,adam elinde topla gezdi.sahası kapatıldI.GALATASARAY lıyım.fener ilk yarı ofsayttan attı,hiç bir maçı 2 dakika uzatmada bitmedi,caner i emre si itiraz eden kimse atılmadı.gs de burak ın bir iki i.neliği oldu,riera 2 maçı kırmızı görmeden tamamladı ama gs ye de i.nelik yapıldı.fb ve gs şimdi konuşmayacaklar,beşiktaş abes durumlardan dolayı konuşabilir.ama haksızlık her zaman küçük takımlara yapılır.fb ofsayttan yapıştırınca gol ofsayt ama fener zaten golü atardı diyen rıdvan dün hakeme ağlıyordu.fb-gs maçında fb taraftarının attığı taşla kafası yarılan hakem 45-50 bin kişi var maçı nasıl tatil edeyim derken beşiktaşa ettiler.en son fb konuşsun.

0|3
    2|3

Kızlar Ne Diyor 6

• Galatasaray'a yapılmıştır.

fenevlilerin dün bir penaltıları verilmedi diye amma ağladılar.

haftalardır canerin yaptıgı onca harekete rağmen kart görmezken sesleri çıkmıyordu.

90+gol atana kadar süre verilirken sesleri çıkmıyordu.

ilk kez hakemler tarafından korunmadılar ya zorlarına gitmiş

0|1
    0|0
  • fenerbahçe ile beşiktaştır ama galatasaray olmadığı kesin :)

3|5
    0|6
  • Hakem hataları en fazla Fenerbahçe lehine olmuştur onlar kazansın diye ellerinden geleni yapan hakemler bir maçta penaltıyı vermediler diye Fenerliler ağlamaya başladılar varsın hakemlere karşı da oynamaya başlasınlar da bir bir dökülsünler bakalım hakeme karşı yapılan oyunları kim affedecek

0|1
    0|0
  • Galatasaray'a yapıldı. ona rağmen en çok şampiyonluk bizde. Galatasaray kalitesi

2|5
    2|6
  • salatasaraylı olduğunu nasıl belli ediyorsun :D

1|4
    2|3
    • Geri zekalı bulduğumu yolluyorum dedim ben göztepeliyim 4 büyükleride sevmem

• emek hırsızı burak yılmazın kazandrdığı penaltılar köpek melonun sert hareketleri daha bir çok geyserey hakemler bizim hakkımızı yedi demeye hakkı yoktur

1|5
    2|5

Erkekler Ne Diyor 9

• şimdi galatasaraylılar magduru oynayacaklar bende buradan yorumlarını okuyup bir güzel gülücem,futbolun hertürlü içindeyim her şekilde futbolla ilgili bilgim var,ve onların böyle magduru oynamasından komedi dizisi olur,drogbanın gençlerbirliği maçındaki penaltı komedisi,burakın gençlerbirliği maçındaki ofsaytta attıgı gol vs vs.

3|4
    0|3
  • Kasımpaşa Maçında Eboue´ye yapılanda penaltıydı,Volkan´nın Konya maçında Jalma´ya dalmasıda penaltıydı,Alper´in Kasımpaşa maçında yaptığıda penaltıydı,Egemen´nin Gençlerbiriği maçında elle oynamasıda penaltıdı,Burak Yılmaz´a Es Es maçında yapılan harekette penaltıydı 2 Hafta önce Arenaya Şampiyon geleceğiz diyen Fenerbahçeliler bugün bir penaltıya ağlıyorlar.

1|4
    4|4
  • BJK- GS Maçında BJK Katledilir GS'ye Yarar !

FB-BJK Maçında FB Katledilir GSye Yarar !

GS-SİVAS Maçında Sivas Katledilir GS'ye Yarar !

SİVAS-FB Maçında FB Katledilir GS'ye Yarar !

2|6
    1|5
  • fenerbahçeye çok yapıldı. ilk yarıdaki bütün maçları izledim. 4-1 yendiğimiz maçlarda bile penaltımızı vermiyolardı. yenince kimse önemsemiyordu ilk yarı. son maçı görmüşündür. adam eliyle aldıp kaleciye verse yinede penaltı vermiyecek hakem

3|3
    0|3
  • dünkü maçta meirelese sarı kart verdi demekki pozisyonu görmüş ki sarı kart veriyor o pozisyonda kırmızı vermeliydi ve meireles en az 3 maç ceza almalıydı. neden veremiyor kırmızıyı çünkü maçı katledip fenerbahçenin hakkını yediğinin farkında

3|3
    0|4
  • seninde linklerde verdiğin gibi hatalar genelde Gsnin ve bjknin aleyhine fbnin lehine oluyor yıl boyuncada öyle oldu

0|2
    0|0
  • En fazla hakkı yenilen Beşiktaş ve Ts

0|0
    0|0
  • En çok hata Kayserispora olmuştur kim ne derse desin

0|1
    3|2
  • bunu galip iken söylemek elini güçlendirir.yenilmişsin,değerlendiremediğin pozisyonlardan sonra sağa sola çamur atmak eziklik..

0|2
    2|3
Yükleniyor...