Çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır! Doğru mu?

Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda bence çirkin kadın diye bişey de var ki zaten bir kadın güzelse bakım yapmadan da güzel görünür illaha saç makyaj yapmaya gerek yok sizce?

Güncellemeler:
Güüzellik bence sanatta,müzikte görecelidir insanda değil! Örneğin Shakira çoğuna göre güzel bazısı pek beğenmez ama çirkin de diyemez sadece tarzı değildir ama bu o kadını çirkin yapamaz! Ama eğer bir kadın gerçekten çirkinse ona da güzel diyen olmaz belki eh işte derler yani tabi belki içi güzeldir Allah yazmıştır onu da bilemem yani
Erkeklere acıyorum yanınıza süslenip püslenip geliyor kızlar sanıyorsunuz ki Miss Turkey güzeli evleniyorsunuz sabah bir kalkıyorsunuz yanınızda E.T a ha ha :D Bu ne lan diyorsunuz kızın suratındaki gözenekleri benleri pürüzleri görünce a ha ha :D
Kızlar şu bir gerçek en doğal güzellik erkeklerde çünkü onların makyaj yapmak gibi bir alternatifi yok!

0|0
43|86

En İyi Erkek Görüşü

• "tavuk mu yumurtadan çıkar yumurta mı tavuktan çıkar" sorusundan farkı ne bu sorunun?

çirkin kadın yoktur ! kim söylemişse yalan söylemiş.. makyajda yapsa saç ta yaptırsa çirkin ise çirkindir..

güzel kadın makyaj yapmasa da güzeldir..

birinci güncellemende olayı aşka getirmişsin ki o zaman güzel çirkin yorumlanmaz.. malum atasözlerimiz var.. "aşk bu otada b... konar"

ikinci güncellemende yine gönül meselesi olduğu için suratındaki gözenekler emin ol o kadar hoş görünür ki..

üçüncü güncellemende ise erkeklerin makyaj yapmadıklarından bahsediyorsun ama kusura bakma odun değiliz bizler de kendimize bakıyor, saç, sakal traşımızı oluyoruz, yüz maskemizi yaptırıyoruz, parfümümüzü sıkıyoruz..

sonuca gelirsek güzel olmak ya da yakışıklı olmak kesin ve nettir.. bir kadın güzelse güzel çirkinse çirkindir.. adam da aynı yakışıklı ise yakışıklı değilse çirkindir..

olayı gönül ilişkileri dahilinde düşünürsek güzel çirkin diye kimse kimseyi yorumlayamaz, kalbinin atışı eğer değişmişse kör topal şaşı ne fark eder ?

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 85

• somutlandıralım link

1|0
    0|0
  • Her insana göre güzellik kavramı değişir sen bir insana güzel dersin ama başkasına göre değildir veya sen bir çifti gördüğünde aa dersin kız ne kadar çirkin ama adama göre o dünyalar güzelidir onun için çünki sevmiştir her insana göre sevdiği güzeldir,o gönül gözüyle bakar sen gözünle bakarsın,bazı insanda gerçekten çok güzeldir dediğin gibi makyaj yapmasına bile gerek kalmaz,bazısıda vardır boya küpüne girer çok güzel sanırsın ama boya küpüne girmemiş haline bakarsın yuh dersin bumu yani,bana görede kadın her zaman bakımlı olmalıdır

1|0
    0|0
  • Çirkin kadın da vardır çirkin erkek te vardır. bunların güzelleri de vardır. Fakat çirkinlik-güzellik subjektif bir ayrımdır. Kişiden kişiye, dönemden döneme ortamdan ortama değişir. Sonuç olarak; Az votka çirkini güzel yapar. der Ruslar. Bizde ise Işıklar söndükten sonra hepsi aynıdır. Derler :D

1|0
    0|0
  • benim sevdiğim kadın makyaj yapmadan da güzel valla..onu çok seviyorum ve umarım ileride eşim olacak..

1|0
    0|0
  • Çirkin kadın çok tur maskeliler yoktur.

1|0
    0|0
  • Doğru Tabi (:

1|0
    0|0
  • ole deme erkeklerinde var metroseksueli :) ben mesela krem bile surumem :D oşlaşmıyom ole seylerden ..yaglı yaglı ...

1|0
    0|0
  • Ben ona "güzel kadın yoktur, bol makyaj vardır" diyorum..

çünkü sabah uyandığında her kadın, uzun saçlı erkeğe benzer.. :)

soruya 5 yıldız.. ;)

1|0
    2|0
  • tipsiz erkek olduğu gibi çirkin kadın da vardır.ha bu bakım dendiğinde yurdum insanı genellikle el bakımı yüz bakımı olarak uğraşır.spor yapıp totoşu eritmek mi offff amaaannn kim çıkacak o koşubandına kim eritecek o semer gibi kıçı...beni beğenen böyle beğensin.nasıl olsa bir azgın teke bana lady muamelesi yapacak boşver mantığı ağır basıyor ne yazıkki.sonra da ruslar şöyle ruslar böyle dedikmi deliriyo millet.

1|0
    1|0
  • evet

ben cok cırkınım dıyenlere en guzel cevap budur

bakımlı kadın bır ortamda kendını hemen bellı eder

durusu ıle kokusu ıle kıyafetlerıyle

oz guven gelır kendıne bakan kadına

1|0
    0|0
  • tamamiyle saçmalık güzellik insanın dogasında olmalı makyajla gerdiymeyle saç boyamakla olmaz o işler he dısarıya güzel görünürsün belki ama dustan sonra maymuna dönüyo

surattaki ve vücuttaki benekler falan onları hiç saymıyorum bile abartmadan bakım olabilir tabiki ama dogal olan her zaman 1 - 0 öndedir

bakın çingene kızlarına bakımlılarmı ama çok güzeller vallahi :))

1|0
    0|0
  • Makyajla herkes güzel görünür (bkz. Demet Akalın). Önemli olan doğal güzelliktir. Doğal + göz kalemide olabilir :D

1|0
    0|0
  • Çirkin değil de görünüşü güzel olmayan kadın vardır ama bu sevmeye engel değil bilakis öyle bir kızla çıktım, en uzun ilişkim de onunla oldu. Kimse güzel yakışıklı ama karaktersiz biriyle vaktini ömrünü harcamaz.

1|0
    0|0
  • çirkin kadın yoktur zeki ve aptal kadın vardır. zeki kadın karşısındaki erkeği her türlü kendine bağlar

1|0
    0|0
  • Şuna bakım yapıldığını düşün bi. Sadece düşün link

0|0
    0|0
  • sana katılıyorum

güzellik göreceli olsa da bakım kadının süsüdür

doğal güzellik genel geçerdir benim için

1|0
    0|0
    • göreceliden kasıt şudur

birini sevdiğini düşün senin gözünde ondan güzeli yoktur

ama başkası o gözle bakmaz

çok geniş bir kavram esasında

• Doğrudur sddfsdf

1|0
    1|0
  • Eğer soruda böyle düşünüyorsan o halde sana söylemeliyim ki Türkiye'de ki kadınların geneli çirkin. Ben makyasız çıkan görmedim suana kadar

1|0
    0|0
  • Dünyanın en büyük yalanı...

1|0
    0|0
    • bencede! :D

• Ama bu konuda şöyle de bir yorum var rus erkeğiysen çirkin kadın yoktur az votka vardır ... türk erkeğiysen çirkin kadın yoktur adnan hocayla tanışmamış kadın vardır :D

• Tamamen yalan.

Cirkin kadin vardir.

Erkek icin ayni sey gecerli degil,para varsa guzeldir yoksa cirkindir.

1|0
    0|0
  • allahu teala hiç kimseyi çirkin yaratmamıstır herkezin bir güzelliği vardır zencilerin karanlıktaki gülüşü gibi.

1|0
    0|0
  • Sürümden kazanmak isteyen , nefes alsın yeter felsefesine savunanlara ait asılsız bir cümledir. Evet çirkin kadın vardır .

1|0
    0|0
  • Çirkin-Güzel ayrımcılığı yapmıyorum bu ayrımcılık geliyor. Ne çirkin kadın vardır ne de bakımsız kadın vardır bilin ki onları da Allah yarattı. Allah'ın yarattığı her şey güzeldir. Ayrımcılık yapmayın arkadaşlar.

1|0
    0|0
  • Bana böyle şeyler çok saçma geliyor :) Kime göre çirkin kime göre güzel. Güzellik göreceli bir kavramdır. Bana güzel gelen sana çirkin gelebilir.

1|0
    0|0
  • güzele ayrı çirkine ayrı muamele yapmam ben şahsen. ikisinide Allah yarattı

2|0
    0|0
  • bu ay yaşadım okulda bı kız bana sarkıyordu bıyıklı tek kaş masaörtüsü eteğiyle etrafta dolanıyordu hyatta olmaz dedım kendıme ama nerden bılırdım kı bu kadar guzelleşeceğini arkadaşım kapmış en buyuk pişmanlığım

1|0
    0|0
  • ruslara katılıyorum çirkin kadın yoktur az votka vardır

1|0
    0|0
  • Çirkin kadın yoktur.İçi güzel olmayan kadın vardır .

1|0
    0|0
  • Yok öyle bir dünya vardır tabikide :)

1|0
    0|0
  • bazılarını allah tipiyle sınıyor yapacak bişey yok

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    55

Kızlar Ne Diyor 43

• Bence çirkin kadın vardır. Ne kadar bakım yapsan da gene gtüme benzer. Herkes güzel olacak diye bir kaide yok, darılınacak birşey de değil kanaatimce.

1|0
    1|1
  • doğal güzellik erkekte ya da kızda diye bişey yok erkeğinde kızında çirkini var. makyaj olmasa cogu erkek cogu kadının yüzüne bakmazdı o da gerçek.

2|0
    0|0
  • Bence doğru çirkin kadın yok bakımsız kadın var ben ne çirkinlikler gördüm bir bakımla manken gibi olan

1|0
    0|0
  • inanmıyorum ben bu söze yüz hatları denen şeyi görmezden gelemeyiz.

1|1
    0|0
  • çok nadir çok çirkinler olabiliyor

1|1
    0|0
  • çok saçma bir söz ya bazı kadınlar var ne kadar bakım yaparsan yap düzelmez

2|1
    0|0
  • Doğru

1|0
    0|0
  • çirkin kadın başka bişey bakımlı kadın başka. çirkine ne yaparsan yap güzel olmaz ben bu söze inanmıyorum

1|0
    0|0
  • Guzelliigi makyajla arayan zaten evlenmesin. Insan dedigin kusurlariyla guzeldir. Kimisi yamuk burnuyla kimisi buyuk agziyla... dis gorunuse verilen onem belli bir noktaya kadar olmali. Ama bu bir inaanin kendiaine bakmamasi demek degildir tabi. Insan her seyden once kendisi icin onem vermelidir gorunusune.

1|0
    0|0
  • Bak yine buyuk bir sorun makyajla bakım birbirine karisiyo makyaj bir bakim degil boya bunu cogu insan bakim saniyo bakimli olmak temiz olmaktir saçın belli bir tarzda olup düzgün olmasi temiz bir yüz belki cok hafif hatlari belli edicek makyaj bir de mutlu olmak lazim tabi :)

1|0
    0|0
  • herkesi Allah yaratti kusur bulmk yanlis. hicbrimz mukemml dglz. bgenmiyosakta susablrz karsidski incitmeyz bir insani dis grunusu ile yargilmk karsidakini uzeblr.. tbi bunlr var ama temz ve bakmli olmk onmli. makyajda yplr ama haddinde tbki. ama her insann gzel bir trafi var.. ' guzellik bakmayi bilen gozdedir..""

1|0
    0|0
  • Güzel olur olmasına da kime göre güzel, neye göre güzel? Göreceli bir kavram olduğu için bu sorunun cevabı yok bence. Ama bakım mutlaka güzelleştirir.

1|0
    0|0
  • Çirkin kadın vardır

Bakımsız kadın da vardır.

Hem çirkin hem bakımsız kadın en kötüsü.

1|0
    0|0
  • katılıyorum :D kadın isterse her şeyı başarır güzel olamayı ünlülerin çoğuna bakın ilk hallerine şu an erkeklerin can attığı kadınlar ünlü olmadan önce bildiğimiz kezban ...

1|0
    0|0
  • Bence çirkin kadın vardır ne kadar bakım yaparsa yapsın doğal bir güzelliği yoksa çirkin oluyor yine. Orta çirkinse bakım yararda çok çirkinse yok yine aynı. :)

1|0
    0|0
  • bakım yapıp maymuna dönen kadınları lütfen unutmayalım unutturmayalım

1|1
    0|0
  • bakım demek illa makyaj yapmak demek değildir. temizliğine özen gösterir, temiz giyinir, derli toplu görünürse makyaj yapmasa da bakımsız denemez. önemli olan kendine bakmaktır, baktırmak değil

1|0
    0|0
  • çok klişe bir söz :) bakımlı olmak gerekli ama makyajla güzel olmak doğal olmadığı ıcın bir geçerliliği yok bence

1|0
    0|0
  • bencede çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardık kadınlarımız evde oldukları için kendilerine bakmıyorlar fakat söyle bir bakımlı olucaklar nasılda güzel oluyorlar

1|0
    0|0
  • makyaj o kadar mı değiştiriyor insanı?

1|0
    0|0
  • kesinlikle dogrudur

1|0
    0|0
  • bence doğru en güzel kadın bile makyajı silince hobbit gibi oluyor :D ahhahahahah

1|0
    0|0
  • kadınlar çiçektir <3 bazıları kaktüs, bazıları gül.. yani her halükarda dikenleri var.

1|1
    0|0
  • çirkin olmak için yırtınan kadın vardır bence.

1|1
    0|0
  • çirkin kadın yok ama bir allah vergisi var :)

1|0
    0|0
  • etkilediği bir gerçek makyaj güzelliği.

kalıp çıkarılmadığı sürece iyidir hoştur makyaj .

1|0
    0|0
  • Çirkin demeyelim..

Güzelliklerini farkında olamayanlar var diyelim tabi bakımlı olmanın da etkisi büyük bu hususta.

1|0
    0|0
  • anadolu kadınları örnek bu konuya

1|0
    0|1
  • Bi de şöyle bir söz vardı

Çirkin kadın yoktur, az votka vardır :p

1|0
    0|0
  • alakası yok ama sanki birazcık kız arkadaşıma benziyosun...=)

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    13
Yükleniyor...