Açıköğretim Fakülteliler biraz gelin toplanın şuraya azcık

2. üni olarak açıköğretim bitireyim dedim bitmiyor arkadaş.4. sınıftayım 5 dersten 4 tanesini geçmişim 1 tane kaldı bu dönemden.nolucak şimdi sonrasını bilen varmı?bütünleme de yokmuş heralde artık yeni sistemde.anlayan bilenler gelsin bir teselli verin ya gene mi bitmicek bu dandik şey az yazın bişiler.6. sene mi ne olmuş ya la aof de kaydım olalı bende şaşırdım.neyse bilenlerinizden bekliyorum bişiler yazın

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• eğer ff ise dersin önümüzdeki sene tekrar kayıt yenilemen lazım o ders için. yok ff değilse şartlı geçerse bahar döneminde ortalamanı yüksek tutup 2.00 üstünde bırakırsan geçersin direk. Tek ders sınavı olacak diyorlar ama henüz kesinleşmedi. Olursa o tek ders sınavına girip de geçme şansın da var.

0|0
    0|0
  • bende kırmızı donumu arıyordum teh

0|0
    0|0
  • Açıköğretimi bitirince rahat iş bulabiliyor musunuz?

0|0
    0|0
    • bazı kurumlar diploma olsun yeter şartı aranıyo böyle durumlarda lisans mezunu olmak için güzel bir şey memurun derece kademesi için çok iyi bulunmaz nimet mesela benim için bu ile yarıyı ama hiçbir işin yoksa iş amaçlı okicakdan da adalet myo bitir 10 parmak daktilo kursuna git ama sadece sertifika almak için değil ciddi anlamda geliştirmelisin( dk. da 120 kelime gibi ) sonra kpss ile rahatça atananilirsin belkide o daktilonun hatrına açıktan bile alabilirler başarılar..

• işim var ben endüstri mühendisiyim.öğrenci zamanımda buna 2. üni olarak kaydolmuştum öyle bunu da bitirmeye uğraşıyorum bir taraftan.sadece açıköğretim diploması ile iş bulmak zor herkes söylüyor

Erkekler Ne Diyor 1

• iki yıllıkların ikinci sınıfında , dört yıllıkların dördüncü sınıflarında ( yani son sınıflarda) tek dersin var ise ona bütünleme sınavı açılır yani sen büte gireceksin tek ders ise şayet başarılar

0|0
    0|0
    • bu dönemden tek ders.bunun daha 2. dönemi var.ordan da kalırsam 1-2 ders seneye gene devam mı :D

• evet sadece myo ve fakültenin son sınıfında tek dersten kalmış olacaksın amacı zaten bir dönem için iki dönem okumamak

Yükleniyor...