Türkiye Spor Toto Süper Lig Şampiyonu Kim Olur?

• Fenerbahçe
    44% (8)39% (9)41% (17)Oy Ver
  • Galatasaray
    50% (9)61% (14)56% (23)Oy Ver
  • Beşiktaş
    6% (1)0% (0)3% (1)Oy Ver
  • Sivasspor
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Diğer
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
GS
GS aradaki farkı kapattı TTarenada FB macı var daha bence henuz şampiyon belli değil. O macı kazanan büyük oranda şampyiondur bence

0|0
11|15

En İyi Erkek Görüşü

• Şampiyon olup 4. yıldızı takacağız biz Fenerlilere Kasımlar sizin olsun Mayıslar bizimdir dedik şimdi ne demek istediğimizi daha iyi anlamışlardır.

1|2
    3|2
    • hala bir savunma psikolojisi tamam anladık zaten sizin tezgahınız bunlar ben şimdi sana 20 tane hakem hatası çıkarıtrım sizin maçlarda bu hakem hatası değildir diyende anca kendini kandırır

• bu sene emenikeye verilmeyen 3 penaltı daha yazayım mı ?

• caner hiç bir hareket yapmadan kırmızı kart gördüğünüde yamadım zaten biliyorsunuzudur ayrıca burağın adı emek hırsızına çıkmış hala boş konuşmaya devam cahille boşuna muhabeet etme anlatmazdın yine bildiğini okur derler boşuna değilmiş neyse size Şerefli (!) şampiyonluklarınız yeter hoşçakal.

Kızlar Ne Diyor 11

• Şampiyonluk Galatasaray'a yakışırr...

bizde yakışanı yapıp Şampiyon olacağızzz :)

0|2
    0|0
  • ŞAMPİYON GALATASARAY OLACAK

0|2
    0|0
  • galatasaray olur

0|2
    0|0
  • Galatasaray'a inananların sayısı git gide artıyor kesinlikle GALATASARAY

0|1
    0|0
  • Galatasaray olacak Allah'ın izniyle.

0|2
    1|1
    • Biz şikeyi o sene arenada evire çevire yenerken yaptık bunu kabul ediyorum

• sen şike var diyorsun bende şikenin nerede olduğunu söylüyorum bu kadar basit kapiş ;)

• Galatasaray :-)

1|2
    2|1
  • tüm engellere rağmen fenerbahçe şampiyon olacak bizi durduramayacaksınız

1|1
    2|5
  • Fenerbahçe olacak , bir kaç puan kaybettik diye heveslenmeyin

3|0
    1|3
  • Beşiktaş sürpriz yapıp FB ve GS "yi mors edicek bence asndj ^^

0|1
    2|2
  • GALATASARAY varken diğerlerinin işi zor

1|2
    2|1
  • Galatasaray herzaman

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Dünkü pis tezgaha rağmen hala Fenerbahçe ve Beşiktaş olacak diyen var mıyahu hayal görmeyin bence o temiz ! kulübu şampiyon yapacaklar

3|0
    1|5
    • tezganmı yok öyle bişey biz 11 puan öndeyken bize yapılan neydi sizi şamopiyon yaptılar ya o zaman ne demişler etme bulma dunyası

• Fenerbahçenin adıda şikebahçe olmuş o na bakarsan ama biz gelipte bunu dillendirmiyoruz Caner haksız kırmızı kart gördüğünde ben Canerin haksız kırmızı kart gördüğünü söyledim zaten eskileri açıp bakabilirsin ama siz Eboueye yapılan penaltıları görmezden gelip kendi lehinize yapılan hatalarıda görmezden gelip mağdur rolü yapıyorsunuz şereften bahsetmek içinde önce şerefli olmak gerekir

• Çok acizsin ya gerçekten şikenin açıklamasını Arena ismini kullanarak mı yapıyosun gerçekten acizsin :D:D

• şampiyon fenerbahçe olacak çünkü bu hatalar bu engellemeler galatasarayı yarışın içine sokup lig sonuna kadar götürmekti düşündükleri gibi de oldu galatasaraylıları umutlandıran sonuçlar alındı. ama fenerbahçe yönetimi gerekeni yapacaktır. aziz başkanda futbolculara söyledi siz oyununuzu oynayın sizin hakkınızı ben savunacağım dedi

2|0
    1|4
  • Galatasaray olacak. <3

2|2
    3|1
  • F

E

N

E

R

B

A

H

C

E

3|1
    1|3
  • kimse hayal görmesin açıktan açığa yapılan tezgaha rağmen hala fenerbahçe diyemiyorum galatasarayı ite kaka yapacaklar

3|2
    1|3
  • HALA GALATASARAY ! <3

1|2
    2|1
  • ,Galatasaray olur

1|2
    2|0
  • Fener onde gorunsede galasaray muthis formda boyle devam ederse galatasaray olacak gibi gorunuyor.

1|2
    3|1
  • hep aynı soruyu soruyorsunuz dostum biraz farklı sorun.

0|0
    0|2
  • BEŞİKTAŞK BEŞİKTAŞK BEŞİKTAŞK

0|0
    2|1
    • dünkü maç sadece hakem hatasıymıdı sence ?

• size yapılanın tezgah olduğunu söylüyorsun ama dünkü maç için hakem hatası diyorsun tamam anladım ben seni

• bize yapılan tezgahdı çünkü liğ bitti ve 11 puan önden gelip şampiyon sizi yaptılar ama şimdi lig hennuz bitmedi biterse ve şampiyon olamazssanız tezgah olur ama şidmilik öyle bişey sösz konusu değil

• Galatasaray olur tabiki sordugun sorumu Yayam :D

1|2
    2|1
  • GALATASARAY

1|1
    2|1
  • gevasavay hakemlerle şampiyon olamaz bu sene zor gibi

2|0
    1|4
  • benim GAYSARAYIM OLUR

2|0
    1|4