Hangi TAkım Şampiyon Olur ?

Ligimiz hareketlendi, Hangi takımın Şampiyon olacagı Büyük Merak konusu benim tahminim Fb Ve Gs Yarışırken Aradan Bjk Sıyrılıp Olabilir gibime Geliyor Siz ne Düşünüyorsunuz ?

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Beşiktaş'ta şansına maçları kazandı onlar da önemli bir adım attı ama Galatasaray varken bizi kimse engelleyemez kimsenin gücü mücadelemizi durduramaz Arena'da gereken cevabı alacakları için Galatasaray şampiyon olacaktır diyorum

0|0
    0|0
  • Zaten bunun planlandığını düşünüyorum çünkü Fenerin maçlarını izliyorsanız hep hakem hatası yüzünden yenilmişiz. Ancak sürekli calısıp puan farkını tekrar acmamız gerekiyor. Oyuncuların strese girmemesi lazım. Ersun Yanalın tek hatası puan farkına güvenip transfer yapmaması oldu.

0|0
    1|0
  • Fazla hayalperestsin diyorum.

Galatasaray olacak Allah'ın izniyle.

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe olacak imzamı atarım

0|0
    1|0
  • Galatasaray, fark bile atarız

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Mayıs ayı demek Galatasarayımın şampiyonluk kutlamaları demek <3

1|2
    0|1
  • Hocam At Yarışı Değil Bu Sıyrılıp Gelsin :) Bjk Farkı Kapattıkça Takımlar Ona Göre Haraketlenecek..

1|0
    0|0
  • galatasaray ipi göğüsler:))

1|1
    0|0
  • Bu sezon şampiyon yok... Zaten futbol da yok...

0|0
    1|0
  • ersun yanalın yardımlarıyla galatasaray olacak gibi dostum...ama şu da olabilir bjk galatasarayı evnde yener feneri yener kasımpaşayı salı yenerse ki bu 3 ihtimalden puan kaybetmemesi gerek ve zor..neden olmasın o da olabilir ihtimal dahilinde

0|0
    1|0
Yükleniyor...