Çift sımlı akıllı telefon sadece ıkı tane mi?

Samsung grand dışında çift simli akıllı telefon arıyorumm bıde htc dışındaa hıckımse çift sımlı yapmamış

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• General Mobile Discovery, Çift sim. Ben kullanıyorum. Mükemmelin ötesinde bir telefon. Pil, kamera, hız, incelik falan mükemmel. 4 Çekirdek QuadCore işlemci, 1 gb ram. Oyunlarda mükemmel hızlı. Geçişler falan harika. Telefon zaten satış rekorları kırdı. 4 GB'lıgı 650 TL, 16 GB'lığı 700 TL. Ben 16 GB'lık tavsiye ederim. Birde eğer alırsan kesinlikle kasko yaptır 100 TL tutuyo kasko. Kasko yaptırmazsan eğer ekranı kırılırsa 450 TL :)

0|0
    0|0
    • Aldıysam sağlam olsun ıstıyorum ne bılım bı nokıa samsung var bıde general mobıle var iyi birşey almk ıstıyorum

• pekala teşekkurler her zaman bulunan bı telfon mu gold gıbı yerlerde

Erkekler Ne Diyor 6

• çift simkart olanlar çakma çukma telefonlar oluyor genelde alma.

0|0
    0|0
  • çift simli olan çin malı telefonlar çokk, ama htc iyi yapmıstır herhal. ama çift simli telefonu tavsiye etmem hiç. 2 tane telefonun olsun. biri akıllı biri akılsız olsun. ikisinide kullan. ikiside senin olsun .

0|0
    0|0
    • 2 telfon tşımktn sıkıldım bırını gızlı kullnıyorum arkdşlr var e bn whatsap falan kullnmdktn snra npıyımm

• hergun sım çıkarıp takamam kı gerçi takılır da olsun

• simleri takıcaksın kalıcak içinde

• Artık her operatör her yne sms ve her yöne arama hakkı imkanı sunuyor. Çİft sime ne gerek var ki hangi devirden kaldın

0|0
    0|0
  • Çift simliler genelde çin malı falan oluyorlar

0|0
    0|0
  • Araştırırsan Bir Çok Marka da Var :))

0|0
    0|0
  • Samsung Duos var S3 miniye benziyor..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0