Aldatıp giden erkek hatasını anlayıp döner mi?

sevgilimle 3 ay önce tanıştık.. büyük bir aşkla başladık her şey o kadar güzeldi .. her dakika beni sevdiğini söylerdi.. beni bir prenses gibi el üstünde tuttu.. o kadar ilgiliydi ki..hep beni kaybetmekten korktuğunu söylerdi.. beni bırakma hiç diye yalvarırdı.

sevgilim evlenip boşanmıştı ve bir oğlu vardı..eski eşini başka bir erkekle tatil planları yaparken yakalamış ve boşanmıştı. benden tek istediği şey onu aldatmamamdı.

2 ay sonra ailesini ailemle tanışması için evimize yolladı.. ve o da benim ailemle tanıstı..süper anlaşıyorlardı. tabi bende onun ailesiyle.. herşey yolundaydı..

ben öğretmenim o da kpssye hazırlanıyordu. ama yıl kaybımız olmasın diye. tayin isteyecegimiz yere önceden gidip sigortalı bir işe girecekti ve agustosta tayin isteyecektim onun yanına.

o gitti ve ertesi gün başka bir kadınla görüştüğünü öğrendim. kadın yeni boşanmış dul ve birazda oynak bir kadındı. (tabiki bu benim sevgilimi haklı çıkartmıyor)

bana söylediği sözlerin hepsini kadınada söylemişbirlikte yaptıgımız planları onunlada yapmış.

ben ögrendiğimde onu aradım..yalanladı önce. sonra saklamadı. evet dedi kadın oynak bir kadın oldugu için onu kendime alıştırıp beni aldatan eski karımın aşığının üstüne salacaktım. bir daha yapmıycam diye yeminler etti. bende ona inandım affettim. ama sonra kadın beni aradı.. kadının söylediklerinden sonra çok sinirlendim.. gece mesaj attım ona.. bundan sonra ömrümün sonuna kadar bu olayı unutmayacağımı hep ona kötü davranacağımı..32 yasında iğrenç erkek meraklısı bir kadına bana söylediği sözleri söyleyerek kalitesini belli ettiğini yazdım.

ertesi gün beni bir çok kere aradı acmadım. babasıda aradı ve onlara çağırdı beni.. hiç reddetmediğim için o günde reddedemedim gittim. oğlunu görünce öfkem geçti. aradım onu bu seferde o bitti dedi. bende ailesine. oğullarının beni aldattığını ona kredi çektiğimi ve 3 milyar bana borcu oldugunu söyledim.. sonradan öğrendimki babası abisi ve annesi onu reddetmiş nasıl böylebişey yaparsın diye.

olaylar bu kadar büyüyünce çok üzüldüm. yanına gittim. havaalanına geldi. boşuna gelmişsin.. ben artık evlenmekten vazgeçtim.dedi yalvardım orda ama o artık iğrenç şeyler konuşldu bu saatten sonra bizden birşey olmaz dedi arkasını döndü gitti..

sonradan ortak arkadaslarımızabenim geçmişimin pis oldugunu gözünün açıldığını söylemiş. bende ona mesaj attım.. kendi pisliğini örtmek için bana çamur atma. kendi geçmişine bakmadan benim geçmişimi sorgulayamazsın.bu dünya geçti ama öbür dünyada iki elim yakanda olacak lanet olsun sana.. yazdım...

ortak arkadaslarımada benim mutlu olduğumu..ankaraya da elimden gelen herşeyi yapmış olmak için gittiğimi artık onun benim için bittiğini söyledim..

arkadasımız aynen iletmiş söylediklerimi.. oda herkes dalgasına baksın. iyisiyle kötüsüyle herşey geçmişte kaldı demiş..sizce bana öfkesi geçermi? hatasını anlarmı pişman olurmu? yoksa ne olur sizce? üzgünüm ama gurur filan kalmadı dönerse affetmeye hazırım

0|0
8|13

En İyi Kız Görüşü

• sana karşı bu kadar ağır bir şekilde hitap eden birini nasıl olurda dönse affederim diyebiliyorsun anlamış değilim.,gurur yok kendine saygın da mı yok...

adam kendi boşanmış,üstüne çocuğu var,üstüne gitmiş saçma nedenlerle bir kadını ayartmaya çalışmış ve gelip senin geçmişin şöyle böyle demiş ...sanki kendi pür namus gibi...

aklını başına al...

0|0
    0|0
    • affına sığınıyorum ve bu adamdan bir s... olmaz .

yazık etme kendine ...

• bazı insanlar hayatına girer ve o vaktini onlara harcarsın sen 3 ay ile kurtulmuşsun ben 6 ayımı harcamıştım...

ilk zaman kendine gelemiyorsun ama sonra gittiği için şükredeceksin emin ol...

ve dostlarından yardım al,güvendiğin kişilerle birlikte ol ki güven duygun yenilensin...kalp kırıklığın hafiflesin...ama sakın bir daha o adamla iletişime geçme...

• en acısıdabu işte ben onun için bütün erkek arkadaslarımı sildim kıskançtı. ama şimdi dostlarımın üzüntümü hafifletmek için yapmadıkları şey kalmadı beni bir dk olsun yanlız bırakmıyorlar...

Erkekler Ne Diyor 13

• Olur da bir gün bir mesaj gelirse telefonunuza yabancı bir numaradan, ''Nabıyorsun? Konuşmamız lazım çok kötüyüm, sana ihtiyacım var'' gibisinden, o an içiniz de ki aşk ve merhamet duygularını içinizden silin atın.O mesajı okurken de hiç duygulanmayın.O mesaja da sakın cevap vermeyin, çünkü siz numaranın kime ait olduğunu merak ederken ikinci bir mesajı atıcak.O ikinci mesaj geldiğin de anlıyacaksınız, tilki kürkçü dükkanına dönmeye çalışıyor.Hani hayatımızı sikip giden varya; gündüzlerinizi geceye çeviren, hayatı bize zehir eden, hani mesaj attığınız da ''Yeter artık rahat bırak beni'' diyen kişiliksizler varya; bir gün size dönmek istediğinde ona karşı acıma duygusu değil de, nefret etme duygusu besleyin.

Unutma ki; sen ona mesaj atıyorsun diye, hattını değişti.Sen onu deli gibi özlerken, o başkalarını mutlu etti.

Şimdi sakın ola, ben ona kıyamam deme.O sana dönmeye çalışacak, senin yokluğunu fark ettiği zaman, aradığı mutluluğu bulamadığı zaman deli gibi isteyecek seni.Sakın onun masumluğuna inanma, yalvarsa bile.Ben artık çok değiştim, istersen baştan deniyelim dediği zaman ona ''Beni bıraktığın zaman mutluluğu kimde aradıysan ona s*ktrir git'' diyeceksiniz.Bak bu kelimeyi dediğiniz zaman, direk ağlama moduna geçer onlar.Hatta hatta daha ağır konuş ki, ağlamaktan konuşamayacak hale gelsin.Sen onun yokluğun da ölmüşsün; o senin yokluğun da ağlamış çok mu ? Bir de utanmadan şöyle derler bakın ''Acımasız olma bu kadar'' o an onun ağzını sikesiniz gelir.Sanki herşeyi biz yapmışız da..

Sakın onlara bir şans daha vermeyin.Biliyorum, belki de çoğunuz bu yazdıklarımı onlar dönünce onlara karşı yapmıyacaksınız.Şimdi size ne desem boş.Çünkü seviyorsunuz, istiyorsunuz, özlüyorsunuz.Belki de çoğunuz, onlar size döndükleri zaman ikinci bir şansı vereceksiniz, eminim.Belki herşey düzelir diyeceksiniz, onları yine kollarınızı açacaksınız.Ama şunu unutmayın; kimse sizi sevdiği için dönmez..

Maymunlar bir dalı tutmadan, diğer dalı asla bırakmazlar..! anlatabildim mi..?

0|1
    0|0
    • Agzina saglik arkadasim aynen boyle yapiyordu bosuna gelmissin.. git buradan deyip öbür kadına mesaj atmaya bana dön demeye devam ediyormuş bugün öğrendim. . Allahtan dileğim o bana geri geldiginde onu reddetme gücü versin

• bir insana gereğinden fazla değer verirsen , kendi değerinden kaybetmiş olursun , önce ölç ondan sonra biç ,

1|0
    0|0
    • aklımın almadığı şey şu 3 ay boyunca beni mutlu etmek için çırpınan bir adamdı evde yemek yaptırmazdı yorulma derdi dışardan söylerdi.. sürekli beni bir yerlere götürürdü.. sürprizler hediyeler.. en orjinal sözler.. bunları niye yaptı :( gözümün içine baka baka aşık rolü oynamış olabilirmi ama neden :( bierkek olarak ne diyorsunuz

• evet senin ile oynamış , vede senin saflığından yararlanmak istemiş , birde şöyle düşün ,neden eşi bunu birisi ile aldatmış , hiç eşine bu soruyu sorma fırsatı olmuş mu ,veya neden eşi onu aldatmış , hiç bir zaman suç tek taraflı olmaz . kavga bile 2 kişi arasında olur.

• sadece başlığa bakarak cevap veriyorum.

aldatan biri hatasını anlayıp geri dönse bile aldatır yine.

kendimden biliyorum.

0|0
    0|0
  • ya öyle şeyler yapmışki roller tersine dönmüş, zor bir durum ama sana böyle davranabiliyorsa zaten düzelmez, hem çok hızlı gitmişsiniz 2 ay bence duyguların oturması için çok erken, yaşanılmaması gereken şeyler yaşamıssın, ilerisi çok daha kötü hem o hi çabalamıyor, bunları düşün, acını içine gömmekten başka her yol kötü...

0|0
    0|0
    • nasıl geçer bu acı :(

• geçmeyecek, ya ben şuan bir iyileşme sürecindeyim 2 ay gece gündüz ağladım, stresten çıkan yaralarım daha hala taze, onları oynayıp kanatmak hala hoşuma gidiyor, yani demek istediğim, en dibe ineceksin sonra geçmeye başalyacak bu acı, aslında geçmeyecekde, işte sen hissetmemeye başlayacaksın

• bu kadar çabuk unutmuş olması o kadar zoruma gidiyorki :(

• kızım herif terk edip gitmiş...

hala saçmalıyorsun...

aptal aşık...

0|0
    0|0
  • Siz onun geri dönmesini istiyorsunuz ve affedeceksiniz öyle mi?

0|0
    0|0
  • Bence seni seviyor hala okudum be inannamiom kendime ama ona tekrar geri donmemelisin takintili biri senin onu hep aldatacagini dusunuck felan gerek yok kendin gibi birini bul...

0|0
    0|0
  • zaten bu soruna benden başka yanıt veren olmaz olsada dalga amaçlıdır çünkü gerçekte çok sıkıldılar böyle sorulardan yıllardır günde 50 tane soru soruluyor böyle

0|0
    0|0
  • uzunca okumadim ama evlilikten agzi yanan adam birdaha kolayca dunya zindanina girmez

0|0
    0|0
  • Okumadım. Aldatıp giden erkek hatasını anlayıp dönse ne yazar? Bu kadar midesiz misin?

0|0
    0|0
  • unutman konusunda Allah yardımcın olsun. Belki büyük bir badire atlaşmışsın. İyi bir insan değil. bunu sürekli kendine anlat. dönmemesi için numaranı bile değiştir. döndüğünde kabul etmek zorunda kalmamak adına bunu yap. zor biliyorum. bir süre rüyalar görürsün. yalnız kalma bence. düşüncelere dalmamak için. soruna gelirsek dönme ihtimali yüksek. ama sana yazık olur.

0|0
    0|0
    • ben döneceğine inanmıyorum o havaalanında bana nefretle bakıyordu :(

• insan bazen sevdiğine, güvendiğine de nefretle bakar. ondan beklemediği şeyi gördüğüne inandıysa kin dolu bakar. ama kalbi öyle demez. tabi sevgi var mı yok mu bilemeyiz. çünkü azımsanacak hatalar yapmamış ki. ayrıca hiç hatan olmayan bu konuda kızgınlığını makul karşılar hatta çokça özür dilerdi.

• ailesinin onu reddetmesi çok zoruna gitti. birde babasına ona para verdiğimi söyledim bunada çok kızmış sanırım

• bu kadar yazdıktan sonra sonunu iyi bağlamamışsın,yazık sana

0|0
    0|0
  • çok uzun yaa

0|0
    0|0
    • üzgünüm ama gerçekten yardıma ihtiyacım var :(

• okudum ve üzülerek söylüyorum ki karısının onu aldatmasının acısıyla sığınacak birine ihtiyaç duymuş ve seni bulmuş sende onun tüm acılarını ona unutturmuşsun belli ki o da eskiyi unutunca kendini başka bir yola sokmuş diye düşünüyorum geri dönermi bilmiyorum ama herşeyini ona bağlama hayırlısı herşeyin.

• teşekkür ederim :(

Kızlar Ne Diyor 7

• Cok uzundu bu:) Sana sunu diyeblirim.. Herseyin bir sansi olur ama aldatmanin olmaz.. Emin ol o pisman olup gelir, kesinlikle gelir.. Ama eger ona inanip yeniden affedersen bundanda eminimki yine aldatir.. Cunki sorun; onun vicdani ve karakteri aldatmayi kaldiriyo.. Bunu bugun yaptiysa ayni vicdan ayni karakter yarin niye yapmasin?

Neye gucenceksin seni aldatan karakteremi? yoksa bunu yaparken hic sizlamadigi vicdanami?.. Hayatina yeni bir sayfa ac ve yoluna devam et derim..

1|0
    0|0
  • konu çok uzun kusura bakma okuyamadım şekerim sadece aldatılma kısmını beynim kırptı kendince ve cevap yazasım geldi

birincisi bir erkeğin "seni seviyorum" kelimesini sürekli beyan etmesi bu seni gerçekten seviyor demek dedğildir yani bana göre değildir eğer öyle olsaydı her dk bana seni seviyorum diyen sevgilim tarafından aldatılmazdım sanırım

1|0
    0|0
  • Evlenmeden once yapan evlenince yapmayacak mi? Şükret ki cikti bunlar karsina. Biliyorum klise ve karşıdan söylenmesi kolay, sabretmek zor. Ama sevin kurtulduğuna. Dua et de sen yalvarsan bile donmesin sana.

1|0
    0|0
    • zaten öyle gibi şu anda belkide aslında rollerin değişmesi benim için hayırlı oldu. eğer yalvaran o olsaydı ben dayanamaz affederdim..

• geri dönse ne olacak canım yaa aldatan kişiden hayır gelmez 1 kere yaptıysa devamı hep gelir seni elinin altında bilir affedersen her zaman kaçamaklar devam eder o yüzden yol ver kendi yoluna gitsin.. ;)

1|0
    0|0
  • arkadaşım seni üzmek istemem ama iyiki cok önceden bu igrec insanın foyası meydana cıkmış yoksa cok gec olurdu sen yat kalkta dua et bence huylu huyundan vaz gecermi ben onun eşindende bu capkınlıklarından dolayı ayrıldıgını sanıyorum kusura bakma ama sen onu unut derim

0|0
    0|0
  • :-) kusura bakma canim tamamını okuyamadım ama aldatan biri dönse bile sen kabul etme hatasını anlamısta dönmüs demek degil bu aradıgını bulamamıstır

0|0
    0|0
  • harbi çok uzun ya kızım ne yaptın sen

0|0
    0|0
    • canım okudum da çok kötu şeyler yaşamışsın bana gülme amaa bu adamın burcu ne

• aklımın almadığı şey şu 3 ay boyunca beni mutlu etmek için çırpınan bir adamdı evde yemek yaptırmazdı yorulma derdi dışardan söylerdi.. sürekli beni bir yerlere götürürdü.. sürprizler hediyeler.. en orjinal sözler.. bunları niye yaptı :( gözümün içine baka baka aşık rolü oynamış olabilirmi ama neden :(

• anlıyorum seni aynı şeyleri bende yaşadım 2 hafta önce ayrıldık.insan oğluna akıl erdiremezsin bazıları süper oynar.ve oynamamış olsa bile bazı insanların sevgisi aynı dk bitirebiliyor.ben şahsım adına çok aşık olduğum bir adamın tek bir hareketiyle 2 yılımı sildim buna anlam veremesinn.konuşmalar tavırlar herşey etkendir.ama bir gerçek vardır ;bayan veya erkek aldatma noktasına gelmişse bilki sevgi aşk adına hiç bişe kalmamıştır içinden.yaşadım

Yükleniyor...