Hayatınızda en değer verdiğiniz insan seri katil çıksa ? O_O

Gecenin 1 buçuğu olmuş önce dexter' ın 2.sezon son bölümünü izledim sonra da şu haberi okudum link aklıma bunlar gibi bir psikopat çıksa hayatımda en değer verdiğim kişi o an ne hissederdim, ne yapardım düşünceleri geldi ve sizler ne yapardınız merak ediyorum, yazın bakalım

0|0
11|11

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• Dexter gibi iyi bir katil olsa yani ceza almayan kötüleri öldürse ve işinde profesyonel olsa hiç de sesimi çıkartmam :)

0|1
    0|0
  • Peki o bana değer veriyor mu :D

0|1
    0|0
  • eğer yakın arkadaşımsa ben de kötü yola düserim herhalde:D

0|1
    0|0
  • İntihar sebebi.

0|1
    0|0
  • Pek umursamam bana değer veriyorsa gerisi önemsiz

0|1
    0|0
  • dexter gibi biriyse tebrik ederim linkdeki kişiyse kediye yaptıgını ona yaparım

0|1
    0|0
    • emin misin yapabileceğine, bıçağı eline almak, göz göze gelmek, hızlıca saplamak, karşı koymasını izlemek, gözlerinin boş bakışlara dönüşmesini görmek ? dayanabilir misin bu psikolojiye (gece gece iyice havaya girdim bende sdfghjkl)

• boyle anlatınca daha bir cekici geldi :)))) psikolojim bozuk zaten sıkıntı yok en azından vicdan azabı cekicegim bişey olmazdı dunyaan bir pislik temizlenirdi falan ama işte onu insan yerine koyarlar bizi iceri atarlar ona yanarım :D

• izle izle sindire sindire izle son çok arıyorsun öyle bir arkadşım çıksa tam destek veririm

0|1
    0|1
  • Cesaretine hayran kalırım.

0|1
    0|1
  • ya bu olay beni mahvetti. Seri katillere fazlaca meraklı bir insanım zaten. Yani psikolojilerini iyi bilirim. Ama korkardım. Yanında olur muydum? eger çok çok kötü durumda değilse evet olurdum.

0|1
    0|0
  • Bunları idam ediceksin

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• ben değilsem onun seri katil çıkma olasılığı sıfıra yakın:D

0|1
    0|0
  • bizde gecenin 1 buçuğu olmuş böyle yazılar okuyoruz etkisinde kaldığın şeyle alakam olamaz bu saatte duygusal saatler bunlar degerini bilmek lazım :)

0|1
    0|0
  • O katil ,biz tecavüzcü, asarlar bizi asarlar !

haşırt.

0|1
    0|0
  • o işi bırakıp sigortalı bir işe girmesi için uğraşırdım.

0|1
    0|0
  • Dexter bittiği gün ne yapacaksın merak ediyorum o kadar yavaş izle ki hiç bitmesin

0|1
    0|0
  • ortak olurdum ana :P

0|1
    0|0
  • Beraber takılırız ama benim Dexter gibi code'larım olur, kabul derse kes qeqe kes

cayırt

0|1
    0|0
  • Gavgaya giderken ilk onu çağrırım :D

0|1
    0|0
  • seri katilliğe devaam edersen bu iş yürümez derdim..cinayetmi benmi..?

0|1
    0|0
  • Vay Katil iyiki beni öldürmemis derdim..

0|1
    0|0
    • ve ? napardın diğer adımların neler olurdu

• İlk önce neden diye sorardım nicin..?

Acıklamasını kaale almayacagım bakma sorduguma : )

Sadece ögrenmek amacli..

Hayret ederdim yani basımdan asagı kaynar sular..

Muhabbet zaten kesilir yakalanmasını isterdim..

Onca cana kıymıs sonucta..

• onu tuzağa düşürüp ben öldürürdüm gav*at ne istiyo milletten

0|1
    0|0
Yükleniyor...