Sınıfımdaki sevdiğim çocukla durum ne sizce?

Ben üniversite 3. sınıfta öğretmenlik okuyorum sınıf arkadaslarımdan bir gence karşı aşka yakın duygulr hıssetmeye başladığımı hisssettim. Bu durum 1. sınıftan basladı hala devam edıyor en sonunda 15 gun once arkadaslarında ısrarı dıcem ama ısrar degılde cocuk cemaatten biri kaşını kaldırıp kımseye bakmıyor bellı etmenın yoluda yok başka care yok söyle sende bakma kendını yıpratma bırak bılsın Allahın bıldıgını kuldan saklama bende yazdım ama gel cıkalım gbı degıl ben ne zamndır bu duygularımı beslıyorum böyle böyle tabıkı senden bişey bekleyemıyorum dusunmuyor olabılırsın belkıde gonlunde brı var ya da sana dgru gelmıyor dedım en sonunda sımdı sole bır umudum olsun mu dedım o da yazdıgı cevap aynen şu benım için çok ani bişey açıkcası bısey demk dgru olmaz. senı de kırmak ıstemem bazı seylerı zamana bırakmak gerek dıe dusunuyorum yazmış bnde zmn ınş guzl seyler getırır dedım konusma bıttı. daha onceden de bır arkadasına sımdı dusunmuyorum dedıgını duymustuk ama bana dırek sızce dusunmuyorum dıyemez mıydı zaman felan neden karıstırdı bende acıkcası acık kapı bıraktı durum ne sızce?

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...