Kapat

Bu sefer konu cok degısıkk :/ okuyun yardım edın haksızmıyım sızce ya :/

kardeşim yiğenimin dükkanında durduğu zaman ordan 8 tane sıgara almış .. eskıden 3 gun durmus ve parasını almamış o parayla da onu aldığını düşünerek almış yanı . ve dukkana da yıgenım gızlıce habersız ondan habersız kamera yerlestırmıs. ve durum sımdı anlaşıldı kardesıme guwenmedıgı ıcın habersız yerlestırmıs galıba kamerayı . kardesımde bu duruma cok uzgun ama yaptıgıda yanlış degıl sonuçta o parayı hakkıyla helalıyle alçaktı para alacağına ona karı olsun diyerekten oran sıgara almış .. sımdı yıgenımde buyuk kardesım erkek ama kucuk 17 yasında . yiğenim buyuk 30 - 40 yaslarında . sımdı kardesımde nasıl bırsey soyleyebılırım ona dıyor arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum haklı bu konuda kardesımm .. ne dıye onu kapak yapabılır yanı lafı oturtturabilir .?

Güncellemeler:
nolur cevaplayın yaa :(

0|0
0|2

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 2

• bir kere yaptığı yanlıs kardesinin. her ne olursa olsun almamalı izinsiz. ama kapak yapıcaksada cebine koysun 150 tl yeğenin bişey derse atsın yüzüne al sigaranın parasını ve benim 3 günlük çalıştığım parayı git yemek ye desin ii kapak olur :D

0|0
    0|0
    • ya desekı ben bu sıgaraları senı denemek ıcın aldım kamera taktırdığını zaten bılıyordum duymuştum desın nasıl olur oyle sonra sıgaralarıda versın yazıklar olsun sana o kadar burada calıstım kaç aya oldu bıde akrabayız guwenmıyosan eyw. desın yüzüne tukursun bunasıll ? ben byle duşundum yanı

• ne olabılırr .s

• benim dediğim olabilir ama akrabalık kesin bozulur :) bide para olması lazım iste cepte

• anlamadım ya

0|0
    0|0
    • ya yiğenimin marketinde kardeşim duruyor bazen ve calıstıgı 3 gunun parasını almamış . bugun durdugundada o uc günlük almadığı paranın yerıne sekız paket sıgara almış . yıgenım gormemıs tabı aldığını . dukkana meğer gızlı kamera yerlestırmıs . bugun aksam da kardesıme senle bırsey konuscam demıs . kardesıme guwenmedıgı ıcın kamera yerlestırsmıs meğerse . kardesımde sımdı sıgaraları aldığın-mı sorarsa ne dıyeyım dıyor kapak bır cevap olarak dıyo lafı oturtmak ıcın

• ya güzel bir cevabım varda nezaket çerçevesinde kalayım ben .

• söyle ya yeterkı o bozulsun

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...