Titanik 2 gemisi inşa edilmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Avustralyalı bir milyarder, efsanevi gemi Titanik'in benzerini yapmak için proje geliştiriyor.Projeye göre Titanik 2, 2016 yılında ilk seferine çıkacak.Çin’de inşa etmeyi planladığı bildirildi.Palmer yayımladığı bildiride, bu yeni geminin Titanik kadar lüks olacağını ve modern navigasyon ile güvenlik sistemleri olmak üzere son teknolojiyle donatılacağını belirtti.Clive Palmer, geminin kuzey yarımkürede sefer yapacağını ve ilk seferini İngiltere’den New York’a 2016 sonlarında yapmasının planlandığını kaydetti.Titanik 2'nin uzunluğunun 270 metre, ağırlığının 40 bin ton olacağını, gemide 9 güverte ve 850 odanın bulunacağını öngörüyor. 2435 yolcu taşıyabilecek Titanik 2'de 900 mürettebat çalışacak.Gemide bütün yolcularını alabilecek 18 tahlisiye sandalı olacak.Titanik 2'nin ilk seferi çok büyük rağbet görüyor, sefer için sabırsızlanan onlarca müşteri birinci sınıf bileti için 1 milyon dolara kadar para miktarını ödemeye hazır.Ne düşünüyorsunuz? O gemide olmak ister miydiniz?

0|0
3|18

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Hic bir sey ilk anda aldıgın tadini ıkıncısıne saklamaz.

1|1
    0|0
  • valla ben bunu yıllardır düşünüyorum ama bunu yapacak milyarlarım yok tabi :) çok zekice bir fikir ve o gemide olmak isteyecek milyonlarca zengin insan var, çok akıllıca olur ama özellikle ismi titanic 2 olması lazım gerçekten. Ve ilk seferini de dediğin gibi yapacak olursa çok 10 numara olay olur. Kesin binmek isterdim hatta bedavaya çalışmaya bile razıyım o derece

1|0
    0|0
  • - Bakın bayım bu gemi demirden yapıldı ve inanın bana batar ! Şu saatten itibaren titanic batacaktır.

* Ne kadar vaktimiz var ?

- 1 en fazla 2 saat.

*Kaptan barclhey gemide kaç kişi var.

- 2200 kişi efendim.

Unutmadık seni titanik. Kalbimizdesin.

(Maksimum Gizlilik)

1|1
    0|0
  • Aceba geminin burnundaki, o kızlı erkekli kol açma şeysini kim yapıcak :(

1|0
    0|0
  • Hmm 40 bin ton ağırlık ve uzunluğu felan önceki titanik zaten. Ölçüleride aynı yapıyorlar heralde. Bu gemiyide gözden batırırlar.

1|0
    0|0
  • cin de imal edilecekse kesin batar

1|0
    0|1
  • bu seferde buyuk konusup.bu gemiyo Allah bile batiramaz demezler ins.

1|0
    0|1
  • Umarım üstüne meteor düşüp batmaz bu da!

1|0
    0|1
  • Ben isterim de binerken bit var mı diye sağlık kontrolü isterler şimdi, ben türküm bende bit olmaz dersem MR da çekerler, sakat iş :'((

cayırt

1|0
    0|1
  • Hayır istemezdim:))) de duygusal olurdu ya:/

1|0
    0|1
  • nazar edip onuda batırır bizimkiler

1|0
    0|1
  • Bunada bu gemiyi tanrı bile batıramaz derlerse büyük ihtimalle batar

1|0
    0|1
  • Yapsınlar tabi. Çok güzel proje

1|0
    0|1
  • ne işim var o cenabet gemide

1|0
    0|1
  • Ah o gemide bende olsaydım

1|0
    0|1
  • İnsanlar 1 lira icin birbirini yerken..

Görkemli bir gemi icin milyonlar veren insanlar var..

Yazık..

0|0
    0|0
  • kedi götüne sürecek akıl yok millette -.-

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Taklitler asıllarını yaşatır. :D

1|0
    0|1
  • Oh Jack ve Rose aşkına!

1|0
    0|1
  • Tekrar bineceklerini pek zannetmiyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...