Yenilmemize rağmen diger takımlar neden bizi çekemiyorlar?

bu maçtada şike varmış diyenler bile var yunus yıldırım da haksızlık yaptı ancak 5 inci hakemin penaltıyı verme hocam verme hocam demesine ne diyorsunuz ve bu 5 inci hakemin gs li taraftarla resmi de var

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Volkan Konya maçında Jalmaya dalıyor penaltı yok,Konya atağa çıkarken Konyanın faulü verilmiyor dönen topta Fener gol atıp maçı kazanıyor,Kasımpaşa Maçında Alper rakibi sert bir şekilde indiriyor penaltı yok,Gençlerbirliği-FB maçında dünkü aynı pozisyonu Egemen eliyle kesiyor penaltı yok,Erciyes-FB maçında hakem 4 dakika uzatma veriyor Fener 90+5 de golü atıyor golden önce Erciyesin faulü verilmiyor ayrıca Canere verilmeyen bir kırmızı kart var Fenerbahçeli arkadaşlarımızdan yine ses yok sonra Fenerbahçenin bir penaltısı verilmeyince kıyametler kopuyor

1|0
    0|1
    • bak ben fenerbahçe nin yenilmesinde dilim hakemin pozisyonu gorup haksızlık yapması yani penaltı oldunu gorup verme hocam verme demesindeyim yoksa biz yenildik sonuç.

• Bizim yabancı sınırına karşı olduğumuzda zannedersem başka bir GS yönetimi vardı kulüp başkanları ve yöneticileri değiştikçe kulübün düşünceleri ve vizyonlarıda değişebilir bu normaldir yabancı sınırlaması kim destek çıkarsa çıksın bana göre saçma bir kuraldır bugün Galatasaray gidip Sneijderi alıyorsa Fenerde gitsin Kaka yı alsın daha iyi futbolcular izleriz

• dostum borca girmemek icin transfer yapmıyoruz galatasaray tranferi neden yapıyor cunku gs sampiyonlar liginde oynuyor chealseyi gecme dusuncesi var İNSALLAH Gecerde.

Kızlar Ne Diyor 5

• daha önce haksız kazandıgınız maçlara sayın

1|3
    1|3
    • 5 inci hakemin boyle demesi sizce normalmi ya penaltıyı verme verme hakem gs den çıkıyor hatta taraftarlarla resmi var fenerbahçe taraftarlarının moralleri bozuluyor boyle olaylarda.

• Ya he tamam sizi kimse çekemiyor he tamam siz en iyisisiniz he tamam yenildiğiniz hiçbir maç sizin suçunuz değil HE.

0|4
    3|1
  • Ya Yunus Yıldırım ve ekibi Galatasaray'a maç kazandırmak isteseydi ilk yarıdaki Gençlerbirliği maçımızda onca adam Drogba'yı resmen dövdü bir sarı bile gösterdi mi? -Hayır fazla konuşmayacaksınız işte

0|0
    0|0
  • Rezillik diyorum.

0|0
    1|0
  • Bizim kadar iyi değiller en ufak bir çatırtıda takımlarını oyuncularını satıcak kadar taraftarlar Fenerbahçeli olmayan anlamaz zaten biz öyle bir camiayız ki en kötü günde bile desteğimiz tam başka hangi takım var böyle o yüzden çekememeleri normal çokta umrumda değil .

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 5

• 3 temmuz bitti derken bitmediğini birkez daha gördüm yakın bir zamanda o paralel devletin fenerbahçe taraftarıyla hükümeti çatıştıracağını söylüyor yorumcular fenerbahçeyi daha büyük tehlikeler bekliyor.

LANET OLSUN BÖYLE LİGE BÖYLE SPORA BÖYLE UŞAK HAKEMLERE

galatasaray 3 maçın 2 sini hakem yardımıyla ofsayttan golle sahte penaltıyla kazandığı bir ligde benim inancım kalmadı maalesef

0|0
    1|2
  • oyuncunuz caner erkin yerdeki oyuncuyu tekmelerken nerdeydiniz? yine oyuncunu emre beleşoğlu her hakem kararında kartlık bir şekilde itiraz ederken nerdeydiniz? tekrar oyuncularınızdan egemen korkmazın(gençlerbirili maçı galiba) ceza sahası içinde elle müdahalesi sonucu penaltı verilmeyişinde nerdeydiniz? dünkü hakemin bu Gs li söyleminin yalan olduğu açığa çıktı beyaz futbolda buda yalan haber yani anlıcan siz başkalarının haklarını yerken nerdeydiniz?

1|1
    0|0
    • bunu biryerdenmi kopyaladın yoksa kendinmi yazdın :) dostum dediklerinde haklısındır dildir ben bunları tartısmıyorum sana haksızsın demiyorum dun ligtv kayıtlarına gectini soyluyor verme hocam verme pozisyonu goruyor ayrıca boyle demesi insanın sinirini bozar benim bozulmaz ama ben dun yenilmemizde degilim kırmızı kart gormemizdede degilim sadece bu pozisyon.

• Valla artık ben bile bıktım bak burada fbnin şike yaptığını en çok ben söylerim belki ama 3 temmuz süreci artık harbiden çok sıktı Türkiyede hakemler maçı yönetsin ama baskı altına girmeyi kaldırabilecek prof. olduktan sonra

• aynen katılıyorum bu nedir ya valla ben fenerbahceli olmama ragmen kufur ediyorum artık bahsedenlere

• link bunlara ve son dakikada attığınız şaibeli gollere sayın

1|0
    1|0
  • hepsi karaktersiz

0|0
    0|0
  • Görmedim bir sey diyemem.

0|0
    0|0
Yükleniyor...