Erkek arkadaşım hakkında yardım

arkadaşlar merhaba. bugün sevgilimle buluştuk. telefonunda bir uygulama gördüm. bu ne dedim. whatsappı yüklerken yüklendi kendiliğinden hızlandırıyormuş dedi.(halbuki aylar önce yüklemişti ve offline gözükme olduğu söylemişti) ben de söylediğini hatırlattım o da dedi ki, sorun çıkartırsın yanlış anlarsın diye öyle dedim dedi.faceden telefonuna bildirimi kapatmış.aylar önce bir bildirim ile birbirimize girmiştik. niye dedim biri birşey yazar yanlış anlarsın huzurumuz bozulmasın diye yaptım dedi.evet aşırı kıskancım her kadını takıyorum kabul. peki bu huylarım sebebiple bunları yapması normal mi?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• oldukça normal

0|0
    0|0
    • bildirimleri kapatıp, biri mesaj atar yanlış anlarsın demesi neden normal peki? yanlış anlaşılacak bir mesaj mı var diye gelmez mi aklına insanın peki?

• sen harikasın :) seninle arkadaş olacağım :) bana aşk doktorluğu yapmalısın :)))

• tamam arkadaş olabiliriz, ama doktorluk bana göre değil:)

Erkekler Ne Diyor 4

• N e ekersen onu biçersin... Sana rahat batıyor.. kendine kulp takacak mesgale arıyorsun gibi...

0|0
    0|0
  • Soyut sebeblere takılma ciddi yıpratırsın ilişkiyi,fazla varma üstüne kara duman attırırsın benden demesi :) ama tabiki uyarınıda yap beni aldattığını görürsem duyarsam bu iş burada biter! gibi. iyi geceler..

0|0
    0|0
    • arkamdan iş çeviriyormuş gibi hissediyorum nedense. :S haklısın tabi :/

• YAnlış anlama Senin düşündüğünü herkes düşünüyor zaten ama sen abartıp kabartıyorsun daha ortada biri yokken cıngar çıkartıyorsun :) Recep ivedik gibi birinin kızması lazım sana adam ol layn :D

• uf çok haklısın ):

• insan sevdiğini kaybetmekten korkar , fazlasıyla korkuyorsa böyle birşey yapabilir gayet normal

0|0
    0|0
    • yalan söylemesi daha korkunç değil mi peki. evet sürekli beni kaybetmekten korktuğunu söylüyor. ancak böyle davranınca aklımda otomatikman "şüpheli" konumuna geçiyor. güvenim sarsıldı sanki :(

• o zaman azcık tavır yapayım öyle barışayım, yoksa hemen kabul edersem her yalana amenna dedim sanır devamı gelir. teşekkür ederimmm

• e tabiki rahatsız olduğun birşey varsa ağırlını koyacaksın. ama ayarını kaçırıyım deme sakın :))

• Neden hep benim sorularım kalkıyor . THY yolları uçakları gibi :D

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Illallah dedirtmis adama ablacim.

0|0
    0|0
  • peki senin tüm bunları yapman normal mi?

0|0
    0|0
    • çok kıskancım kabul. ama kafamda soru oluştu. kim ne yazabilir ki yanlış anlaşılacak diye düşünüp duruyorum.. :S

• Şüphe çok kötü bişey.egerki şüphe ediyorsan bitir bence.belki söylemek kolay ama uzatirsan daha kotu olucaksin.ben yasiyorum su an bu hayati.bir iki kere yalanini tutmuştum.şimdi dogru soyledigi halde süphe ediyorum.kendiside bana güvenmiyorsun diyo.bitiremiyorum cunku seviyorum.nisanliyiz bide korkunc bisey.Aklah yardimcimiz olsun en ckta benim .xor durumdayim gercekten

0|0
    0|0
Yükleniyor...