En yakın arkadaşım bana durduk yere tavır alıyor.

Arkadaşlar ben bu kızın hareketlerini anlamıyorum hiç bir şey yokken hatta bana hep sen olmasan sırtımı dayayacağım biri olmaz diyip hep beni herkesten ve herşeyden çok sevdiğini söylüyor ve birden bire bana tavır alıyor hatta hiç konuşmuyor benim eski yakın arkadaşımın yanına gidiyor öyle herkesle konuşabilen bir kız değilim hayatta hep 1 tane yakın arkadaşım oldu acaba bendemi bir sorun var diye düşünüyorum ama yok abi ben herzamanki benim neden böyle yapıyor acaba psikolojisimi bozuk onun için endişeleniyorum ve herkesle konuşmadığımdan yalnız kalmaktan korkuyorum ne yapacağım lise 3. Sınıf öğrencisiyim ve yarın okul açılıyor yine aynısını yaparsa kıyameti koparacağım neyse asıl sorum şu neden böyle beni istemiyormu acaba yanında ya da gerçekten psikolojik sorunlarımı var?

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• belkide seni kıskanıyordur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bak mesela benim en yakin arkadsimla hic bir sorunumz yoktu onun arkasindan bir kere bile kotu konusnadimsonra onun diger yakin arkadasiyla benim aram bozuldu o da onun yaninda oldu biz kustuk sonra ben yanlis yaptim taraf tutmamaliydim dedi bende kimseyle kus kalmak istemedigimden baristimşu aniyi arkadas goruyolar bizi ama o yaptigini unutamam yani ben mesafeliyim biraz ve bu yaptigini davranislarimla sozlermle her gun ona odetiyorum belki sende boyle bisey yapmissindir unutamiyordur?

0|0
    0|0
Yükleniyor...