Squat yapiyorum ama bakar misiniz?

Bilen biri cevap verirse sevinirim kalcami diklestirmek icin yapiyorum aslinda bir problemim sadece daha sıkı olsun ve bacaklarıda sıkılaştırdığı için ama kalçalarımı küçültür mü küçültsün ya da buyutsun istemiyorum.kalcalarimda agri yapiyor birde bu normal mi?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kalçalarını küçültmez aksine genişletir ki zaten çektiğin ağrının sebebinde ise bu yatıyor olsa gerek..

0|0
    0|0
    • ya çok ağır uğraşılmadığı sürece genişleteceğini sanmıyorum.

• teşekkürler

• rica ederim

Erkekler Ne Diyor 3

• böyle devam et. agrı zamanla kaybolur.

0|0
    0|0
  • küçülmeden ziyade yağlar erir belki o dönemde küçülme olur ama daha sonra sıkılaşıp çok daha iyi bir görünüme sahip olursun mesela hadise bir ara zayıftı hatırlarsan sonra kilo aldı ama sıkılaşarak

0|0
    0|0
    • Ya o zaman hic sarmayim zaten sorunum yoktu kuculsun flan istemiyorum.

• şimdi bazıları gelir aynı anda yapabilirsin derler ama şunu söyliyim yağ vermek kas kütlesi oluşturmaktan çok daha kolaydır yani ağırlık kaldırdığında kası oluşturmadan yağı atarsın o yüzden bir definasyon dönemi geçirirsin sonra kaslanma ve sıkılaşma olur

• yani eski haline geri döner

• ağrırsa büyür

0|0
    0|0
    • ne ilgisi var ki

• 1.71 boyunda 56 kiloyum kilo almak istemiyorum. squatı ideal kilonuzdayken yapın diyorlardı zaten.

• sukat mukat bilmem bacım ben, ben şairim şiir yazarım :D

Kızlar Ne Diyor 2

• ağrı gayet normal önce mevcut sertleşir bu sana küçülmüş gibi gözükür sonra ise hacim almaya başlarsın

0|1
    0|0
    • hımm anladım geçici bir süreç

• Evet normal

0|0
    0|0
Yükleniyor...