İlginç takıntıları olanlar?

Bende baya ileri boyutta koku takıntısı var. Herşeyin temiz ve güzel kokması lazımmış gibi geliyor. Mutfakta yemek yedikten sonra üzerimdeki kıyafetleri değiştiriyorum bazen kokunun sindiğini düşünüp. Bazen de çamaşırlarımın yeterince güzel kokmadığını düşünüp 2. sefer atıyorum makineye bir dolu yumuşatıcıyla. Kalorifer peteklerini bille yumuşatıcıyla siliyorum. Kitaplığım, dolabım, kapım hatta yerler de dahil. Günde iki kez duş alıyorum. Sabun , şampuan ve parfüm kokusunda da fazlasıyla hassasım. Bazen en saçma sapan seyleri bile(örneğin saatimin kemer kısmını ) sırf güzel koksun diye yumuşatıcıyla veya temizlik kokan herhangi birşeyle silebiliyorum. Bir yere gitmek için valiz hazırlamadan önce bütün çamaşırlarımı yıkıyorum sonra o valizi boşaltırken tekrar yıkıyorum , başkası kötü kokmadığını söylese de bana kötü geliyor kokusu çünkü. Nerdeyse bütün paramı deterjan , yumuşatıcı , sabun , temizlik malzemeleri vs. harcıyorum malesef. Var mı sizin de bazen hayatınızı zorlaştırabilecek düzeyde olan takıntılarınız?

0|0
11|12

En İyi Erkek Görüşü

• Ellerini defalarca yıkamak, başkasının evinde altına yapacak hale gelip tuvalete gidememek, makyajını 10 dakikada bir tazelemek, aynayla kendine dakka başı bakmak vb gibi haraketler. Egerki, hayatınızı olumsuz etkiliyorsa, yaşam kalitenizi düşürüyorsa, diger insanların gözünde sizi kücük düşüroyorsa, tedavi olmanız lazım. Bakın sana önerim, biraz köy hayatı yaşaman, pasaklı kokar bir şekilde doğa gezilerine ve pikniklerine katılman, yag yanığ, et yapılan yerlere girip çıkman ve alışmandır. Sürdügün kokuların hepsi kimyasal ve senin beynini bir müddet sonra uyusturup aptal haline getirir. Geçen gün otobüste 2-3 hatun bindi, hepsinin kokusu farklı sürmüsler sürüstürmüsler, yani çevreyi rahatsız ediyorlar. Ve hayatı basit yaşamaya çalış, gösterişten uzak , dogaya zarar vermeyecek şekilde, Sizinkisi temizlikten ve temiz olmaktan ayrı bir konu,

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Elektrik ve su depolarım..

Evimde ve arabamda bol bol su vardır..

Elektrik kesintisine de gayet hazırlıklıyım.. birçok fenerim ve ışıldağım var.. Ayrıca 220 volt verebilen akülü güç kaynağım da var.. Elektrik yokken TV falan çalıştırabiliyorum..

Oysa ki buralarda elektrik ve su yılda 1-2 kez anca kesilir.. ve birkaç saat içinde gelir.. :)

1|0
    0|0
  • Kaldırım taşları arasındaki çizgilere basmamaya özen gösteriyorum. Bazen de arada bir boşluk bırakarak gidiyorum. Bazen bastığım taşları sayıp, merdivenleri de 2 şer şer iniyorum.

1|0
    0|0
  • Ne guzel iste :) miss takintiymis :)

Benim biraz daha farkli bir takintim var, toplu tasima araclarinda inecegi yere tam geldiginde aractan inen bayanlar var. Aninda soyluyorum bes saniye once kalksan nolurdu.

1|0
    0|0
  • PC ye oturduğumda kollarımı sıvarım...sanki hamur açacam! :D

2|0
    0|0
  • Takıntısız yaşıyorum

1|0
    0|0
  • Benimde simetri ve temizlik takıntım var :@

1|0
    0|0
  • Saçlarımı taramadan dışarı çıkamam , sanki bişeyler eksik gibi gelir :D

1|0
    0|0
  • 1 temizlik takıntısi var

2 düzen ve simetri olursa iyi olur:)

1|0
    0|0
  • hiç takıntısız bir adamım düz yasıyorum ya herseyi

buda bir takıntı bence

trip gibi

1|0
    0|0
  • Merhaba,

Yanlış anlaşılmak istemem ama seninki takıntılıktan çıkmış hastalığa doğru ilerlemiş. Bana sorarsan bir destek almalısın bu konuda. İleri de bu takıntı gerçekten hayatını alt üst edebilir. Sosyal çevren de bundan etkilenir. Kaliteli bir yaşam sürmeni engeller bu takıntı. Sürekli stres olursun.

Bana gelecek olursak herhangi bir elektronik eşyanın stand-by ışığı yanıyorken uyuyamam. Mutlaka onun sönmesi gerekir.

1|0
    0|0
  • kızların ayaklarının altına pas pas olmak istiyorum. hele topuklu ayakkabilar en büyük zaafım

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• sevmediğim insanların etrafı siyah dumanlarla kaplı gibi geliyor.

1|0
    0|0
  • Aşırı takmışsın ya. ama temizlik ve güzel koku takıntısı bence çok güzel bir takıntı haytaını zorlastırsa bile.

1|0
    0|0
  • diş fırçalamak.sürekli diş fırçalamak istiyorum.su içsem bile fırçalamadan duramam kendımı zaptetmeye çalışıyorum bu aralar:D

1|0
    0|0
  • Evde her şey yerli yerinde olacak.Birde simetri.

1|0
    0|0
  • Başkasının evine gittiğimde eve geldikten sonra üstümde ne varsa herşeyi kirli kutusuna atıyorum bide misafirliğe gittiğim yerde çatalımı kaşığımı kendim önüme konulan peçeteyle siliyorum

1|0
    0|0
  • Simetri takıntım var..yamuk insanlara tahammül edemiyorum...

1|1
    0|0
  • Benimde koku takıntım var.Evde bile belli aralıklarla parfümümü tazelerim.

Onun dışında simetri hastalığım var.Ve eğer el ile yazı yazacaksam harflerin biri bile yamuk olsa sayfayı yırtıp tekrar yazarım.Böyle çok defter yarılamışlığım vardır.:)

1|0
    0|0
  • Dışarda tuvalet yapamama takıntısı. Pis temiz farketmiyor. Yani dışarda baya ağrı çekiyorum :d Bir de gece yatmadan su içmezsem uyuyamıyorum.

1|0
    0|0
    • Dışarda. ... Bende de var.

Pis buluyorum disardaki wcleri.

O yüzden bazı kere eve koştura koştura geliyorum

Tabakhaneye... yetiştirmek için:))

• Çorapları cıkartırken aynı hizada üst üste koymak :S

1|0
    0|0
  • asla yarım bardak su içmem ne manyak bir takıntıysa bu :)

1|0
    0|0
  • takıntılarım yok

1|0
    0|0
Yükleniyor...