Iş görüşmelerinde başarızısım, nasıl başarıyı yakalarım.

aslında toplumda konusmayı , yenı ınsanlarla muhabbetı seven bırıyım. işin başına gecınce yapabılecegımıde ınanırım . ama gorusmeye gıdınce utanıyorım sıkılıyorum yüzüm kızarıyo titriyorum vs. bunu yenen var mınasıl ?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Giyinimine dikkat bakışlarını kaçırma rahat bir şekilde otur cv'ni iyi hazırla tecrübe sahibi olduğun alanlarda iş görüşmeleri seç tecrüben yoksa o zaman verilen iş ne olursa olsun yaparım deme gereken yerde sende soru sor işe muhtaçmış gibi bir psikoloji hareket ve sözlerde bulunma unutma Rızkı verecek olan ve esas patron Allah sen tedbirini Al Allaha dua et ve görüşmeye git gerisi nasip rahat ol korkunun ecele faydası yok soğuk kanlı ol dene bişey kaybetmessin vede kendini geliştir halk eğitimden bölüm seç iş hayatında faydalı olacak ya da işçi bulma kurumunun kursuna git eğitimleri var iş garantili üstelik ders gördüğün günlerde parada veriliyor sana ne kadar değişik eğitim ve sertifika o kadar iş bulma rahatlığı ve tercih sebebi olursun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• İş görüşmesinden önce çok neşeli güaleryüzlü, pozitif enerji saçan arkadaşlarında konuş, biraz açıldıktan sonra görüşmeye git. Birde görüşmeye gidecegin şirket hakkında ön bilgin mutlaka olsun. Ve konuşmadan önce derin nefes al, nefes egzersizleri yap

0|0
    0|0
  • öncelikle normal bir arkadaş görüşmesine gidiyormuş git ve çok kasma zaten henüz işe alınmadığın için sıkıntı olacağını sanmıyorum öte yandan konuşacağın kişinin gözlerinin içine uzun uzun bak ki gözlerinle ona bu işi istediğini belirt heyecan iyidir ama karşı tarafa heyecanlı oldugunu çaktırırsan o zaman o işi alman uğraşların iki kat artacaktır.

0|0
    0|0
  • kendine güvenen bir şekil durum sağlamadığın sürece 5 dil bilsende o görüşmen fos olur..

0|0
    0|0
  • kendinden emin ol ve karşındakine güven ver kendine güvenmen lazım ilk önce korkak olma gerisi gelir..

0|0
    0|0
  • mesela bu sitede bile gizliden yazıyorsun buda toplum korkunun hat safada olduğunu gösterir mesela şurdan başla gizliden görünüre al soruyu ve şunu sorgula bunu neden yapamıyorsan utangaçlığında o yüzden endişe sadece kuruntu

0|0
    0|0
  • Güzelden zaten konuşmana gerek yok:)

0|0
    0|0
  • -Erken uyu.(Uykunu alırsan daha iyi düşünür ve belki korkularından bile kurtulursun.)

-Konuşma yapacaksan önceden hazırlan.Görüşmelere hazırlıklı git..

-Yemekli ise yemek yemene çok dikkat et.Unutma insanların eğitim seviyesinin ölçütlerinden birisi de yemek yiyişidir.

-Korkularını yenemiyorsan doktora görün sakinleştirici verir (lustral gibi) ama sakinleştiricinin yan etkileri de vardır.O yüzden korkularını kendin yen.

-İyi giyin iş görüşmesine temiz git.Parfüm sık rahatsız etmeyecek seviyede.Temiz olunca özgüvende ciddi bir artış olur bu da iş görüşmeni iyi yönde etkiler.

-Kendine hükmet.Kendi kendine ben korkmayacağım söyle.Ama içten olsun.Vücudun mesajı alsın.

Unutma.Korkarsan kaybedersin...Burdan sana ancak bu kadar yardım edebiliyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Mülakatın sonucunu düşünerek gidersen tedirgin olursun.

Olumlu olmayabilir, bunu kabullenerek git.

Kendini rahat hissedeceğin şeyler giyin. Seni mutlu edecek ama en azından resmiyete de biraz uygun.

İyi göründüğünde iyi hisseder, öz güvenli görünürsün.

Kısacası, ne kadar çok kafa olarak telkin olmuş bir halde gidersen o kadar iyi netice alırsın.

0|0
    0|0
  • Her zaman kendine güvenmelisin. Dik dur nefes kontrolü yap ve sakince sorlara yanıt ver ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...