Volkan Demirel "biz rahatız rakiplerimiz çok rahatsız şampiyonuz" demişti bu kadar rahatlık iyi mi sizce?

volkan demirel biz rahatız rakiplerimiz çok rahatsız şampiyonuz demişti bu kadar rahatlık iyi mi sizce?

0|0
8|10

En İyi Kız Görüşü

• Hiçte rahat değiller rahat olsalar bir tarafları bu kadar tutuşmazdı baksanıza her Allahın günü gazetelerde Ersun Yanal'ı görüyorum sürekli şampiyonuz biz havalarında takılıyorlar ama bu kadar korkaklıkta belli edilmez bence en azından biz işimize bakıyoruz ya o yeter

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• erken öten horozun başını keserlerr :))

0|3
    1|0
  • Hep aynı senaryo...Ligin ilk yarısı gayet iyi lig sonu yaklaşırken düşüş. Alıştık buna yıllardır...

Erkenden havaya girilmemesi taraftarıyım..

0|2
    1|0
  • O rahatlığıı melonun ilk seneki golü bozdu :)

0|0
    0|0
  • fark 10 olur 15 olur demelerinden belliydi hep farkı daha da açarız demişlerdi demek ki erken 7 puan garanti değilmiş

0|1
    1|0
  • Talihsiz açıklama ama burası Türkiye Ligi burada hiçbir şey belli olmaz.

0|1
    1|0
  • vokanın totosunu yeyin emi :)

0|1
    0|2
  • İyi mi değil mi sene sonunda belli olur. izleyelim, görelim :)

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Fenerbahçeliler kendi kendilerini rezil ediyorlar Ersun Yanal daha ligin ilk yarısında biz Şampiyonuz diğer takımlar sıralamayı o na göre yapsınlar diyordu geçen sene Türkiyenin en iyi Teknik Direktörü Fatih Terim bile böyle iddialı açıklamalar yapmadı

2|2
    1|1
  • arenada ıyıce rahatlayacaklar,boyle ıyı, memnunuz bız:)))

1|1
    1|1
  • Fenerbahçe'liler çok erken şampiyonluk havasına girdiler ligin sonunda çok üzülebilirler bu hatalarından dolayı.

1|2
    0|1
  • Fenerbahceliyim cok erken havaya girmek iyi degil takima guveniyorum ama fark azaliyor bugunde 2-0 koydular korkmuyorda degilim acikcasi

0|2
    0|0
  • Talihsiz açıklama diyelim

0|0
    1|1
  • en çok neye yanarım bilirmisiniz şu volkanın hala Milli takıma alınmasına yanarım eğer kaleci kalmadıysa volkan yerine beni alsınlar bir ara amatör kalecilik yapmıştım daha iyi oynarım volkandan yazık mert gibi bir adamı harcıyor

0|0
    0|0
  • Hep ötüyor bu bıyıklı kalecı... ama lacivertlik çenesıne vuruyor, şortu araya kaçıyor demek kı dsa

0|1
    1|1
  • Sene sonu gene klasik 6 0 geleneği başlar başka marifetleri yok çünkü :/

1|1
    0|1
  • o volkan yuzunden hatalı goller onun yuzunden maç kaybetmeye devam edersek kulupte durabılcekmı acaba.

1|1
    0|1
  • şampiyonluk gider diye endişelenmeyin fenerliler.aziz yıldırım hala dışarıda.şampiyonlukların sadece sahada kazanılmadığını 3 temmuzda ortaya çıkan belgelerden öğrendik.

0|1
    1|1
Yükleniyor...