Aynı evi paylaştığınız, hayatınızın aşkı olan kişi eve kadın/erkek getiriyorsa siz yokken ne yapardınız?

Sevgiliniz veya eşiniz

"ilk kez oldu" dese,

"aşk yok sadece cinsellikti" dese;

Buna böyle bir durumda yapacağınız en doğru davranış şekli nedir?

Güncellemeler:
link dinlemelik
5 yıldız veren elleriniz dert görmesin :d

eksileyenler(!)...

0|0
12|22

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 21

• Bazıları bana gamsız der,bazıları salak bazıları ise her ikisini.Umursamam ve aşkıma devam ederim.Yeri geldiğinde cinsellik ve aşk birleştiği gibi yeri geldiğinde ayrılıyor.Eğer duygusallık için değil zevk için seviştiyse bunu istediği şekilde yapabilir.Benim ilgilendiğim kişiliğidir,dişiliği değil.Ben birinin fiziğine bakmam.Özüne,gözüne ve sözüne bakarım.Aynı şekilde devam ederdim herhalde :)

İstediğiniz kadar eksi vermeye hakkınız var,isteyenler bunu yapabilir :)

Peace ^^ sister.

1|0
    1|1
    • Gamsız evet..

• Sana beton demedim zaten, genel konuşuyoruz, sıradışı ColtpistolFire :d

• Ben de o zaman genel toplumun bir ifadesini şekillendirdim diyebiliriz :P sıradışı,garip farketmez her şeye alışkınım. :D

• konusurum neden dıye ben yetmıyormuyum dıye askta cinsellıkte aynı olması lazım her seyı ortak paylasmak bırbırımıze yeterlı olmak

1|0
    0|0
  • Ilkkez olsa yani.olmus bir kere artik ne soylese bos bitmistir o is..

1|0
    0|0
  • Bavulu Eline verir... Kıçına tekmeyi basarken...

olur oyle arada... dikkatet üşütme g.tu dışarda... derdim...

1|0
    0|0
  • Aşk olmayınca namussuzluk olmuyo mu? Mesela kendi kız arkadaşını aşk olmadan benim kollarıma bırakabilir mi ki bu çok sevgili arkadaş?

1|0
    0|0
  • Aşkın bilinçaltı sebebi zaten cinselliktir, sonuç olarak aşk yok sadece cinsellikti açıklaması yalandır benim gözümde, yani hem aldatıyor hem de yalan söylüyor. Ben sana yetememişim der çekip giderim veyahut benim evim ise onu kovma zevkini yaşarım ve def ederim evimden :)

1|0
    0|0
  • Onu çıldırtmak için sende bana yetmiyordun bende seni 4 erkekle aldattım der ayrılırdım . kafayı yesin manyak herif :) Şaka bir yanada adam hayvanmış ya

1|0
    0|0
  • o an kesinlikle doğru şeyleri yapamayacağımdan eminim de sanırım kıçına tekmeyi basıp dışarı atmak gerek.

1|0
    0|0
    • Olay bitmiş midir?

• oha eve getirmeseymiş iyiymiş bari sokarım öyle cinselliğine ne yaşayacaksa benle yaşasın yetmiyosam kendine yettirecek birini bulsun ilişkiyi kevaşe etmeye gerek yok. onlamı uğraşcam akılda binbir tilki acaba yine yaptımı falan...

• Son sözlerin çok iyiydi sağol.

• okurken sinirlendim nelee yaparım bilmiyorum şimdi

1|0
    0|0
  • Hayatımın aşkı değilmiş bunu anlarım :)

1|0
    1|0
  • Öyle bişey mümkün olamaz ha oldu diyelim; Çok kötü şeyler olur

1|0
    0|0
  • O değilde merak ettim fotoğraf sanamı ait diye :)

1|0
    0|0
  • Olsun bana buda yakışır baba

1|0
    0|0
  • şeytanınız bol olsun mübarekler

cayırt

1|0
    0|0
  • ya evi terk eder ya da kovarım

1|0
    0|0
  • ben karıncayı incitmeyen ben ikisinide o eve gömer arkama bile dönüp bakmam beyim

1|0
    0|0
    • Aşkın yok olması hafifletici neden olabilir mi?

• düzelübeeee hafız karabükte kol gibi demirler düzeliyo :D

• nası yani şimdi ben evlenecem ve hanım eve adamı alıp bir de bunu diyecek.ben ona bunu dedirtecek kadar da konuşturacam...enteresan.

1|0
    0|0
  • ilk kez oldu aşk yok cinsellikk sadece ' den baska bahane mi bulamadın kaltak der boşardım.

1|0
    0|0
  • buyuzden ayri evlilik dşisi yasamaya hayir

gorucu usulu evlilige evet

yapistir

1|0
    0|0
  • rahatsız ettiysem özur diler işleri bitene kadar beklerim

töbe töbe ne yapıcam s.ktri cekerim

2|0
    0|0
  • kapımın arkasındaki odunu alıp kafasına geçirmek tabiki

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Eve kimi getirdiysen hadi şimdi onun yanına naşş derim.

1|0
    0|0
  • ilki sonumu olurmuş aşık değilde yasadıgı cinselliği görmezden gelemezdim büyük konusmayım ama ayrılır/ boşardım yani.

1|0
    0|0
  • kapıyı göstermek.

1|0
    0|0
  • Bu durumda ya o doyumsuzdur ya da ben yetemiyorumdur. Önce bunu bulur sonra cezayı ya ona ya kendime veririm.

1|0
    0|0
  • Kafa yarılır bu durumda.'ilk kez oldu' desem, 'öfke yok sadece tedbirdi' desem affeder gibi..

2|0
    0|0
  • Allah göstermesin yav. Direk boşol boşol boşol :D

1|0
    0|0
  • düşüncesi bile kötü

1|0
    0|0
  • ayrilirdim ben olsam zaden ilk kez demis olsada inanmazdim. bir kez yapan hep yapar

1|0
    0|0
  • Eve getiren adamın s*kerim belasını lan!

1|0
    0|0
  • hayatımın aşkı ysa ve ona inanmışsam affedebilirim

1|0
    1|0
  • Bu kadar genislik olmaz der isyan bayrami dikerim. ^^

1|0
    0|0
  • Eve getiriyorsa affetmem bilincli ve isteyerek yapmistir

Ha arkadaslariyla beraber disarida bir kadina gitmisse yakalanmissa , hata yaptim, arkadaslarima uydum diyor , pismanligina inaniyorsam affederim !

1|0
    0|0
Yükleniyor...