Kaçak elektrik kullananlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Doğuda bazı illerde %90 civarı kaçak elektrik kullanılıyor,sera ısıtan mı dersin,elektrik bedava diye 20 tane bilgisayar açan mı dersin,tüm odalarına ufo dolduran mı dersin hepsinden var,devlet kaçak elektrik oranının %70 ini karşılıyor hatırladığım kadarıyla,elektrik dağıtım firmaları bundan dolayı bazen 3-4 saat kasti olarak kesiyor elektriği bunun üzerine elektrik firmasının personellerine,binalarına saldırıyorlar.Geçen gün ekşi sözlükte yazmış birileri işte devlet yatırım yapmadı vs diye,yani bunun bedeli bumu çalmak mı?Ayrıca ne kadar vergi ödenmiş kalkıp yatırım yapılmadı deniliyor

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• ben elektrikçiyim adamın bitanesi ben vandayken 1500 lira verdi yok amca ben yapmam dedim gidincede ana avrat sövdüm şerefsize

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• Bildiğin hırsız işte.. hırsızlık illa birinin evine girmekle olmuyor..

0|1
    0|0
  • Onlar kullanıyor , biz ödüyoruz. Kimse de birşey yapmıyor. Hakkımı helal etmiyorum.

0|1
    0|0
  • kacak suyla abdest olmaz efendi

doğunun yüzde yetmişi cenabet

0_0

0|1
    0|0
  • Boşuna demiyorum bigün ülkenin başına geçersem doğuya atom bombası sallattırcam diye

Mk kekoları nesilleri tükenesiceler nesilleride tükenmiiyo i*nelerin 9 10 tane çıkarıyolar köpek gibi Köpekden farkları yok gözümde köpekler bile daha değerlidir onların yanında

0|0
    0|0
  • Şimdi mübarek o adamdan onları alırsan açlıktan ölür zaten hee senölsün d,yorsan o ayrı

ama olaya vergi açısından bakarsak koç grubu çok vergi veriyor diye ona devlet bir hastane bir okul mu tahsis etmeli, vergi konusunda çok saçma düşünmüşsün

bi de şöyle bişey var devlet bizi zühüyor biz de onu zühelim diyebiliyoruz çoğu zaman

cayırt

0|0
    0|0
    • Ya yapmayın şimdi,%90 diye,doğunun %90 ı fakir mi?Adam köyde yaşıyor,20 tane bilgisayar açmış,oyundan para buluyor düşün,bu adamın parası yok mu var niye ödemiyo veya bir sürü zengin insan var niye ödemiyo?Herif alışmış,alışmış kudurmuştan beterdir derler ya öyle.Koç olarak bakma olaya şehir olarak bak,diyarbakırın nüfusuyla aydını karşılaştır,birde verdikleri vergiye bak.Devletin hizmet verebilmesi için vergi toplaması lazım önce neresi saçma.

Yükleniyor...